CFR Cluj – Dinamo Bukurešť: sestavy
Sestavy
- 31 O. Vâlceanu, Hodnocení 6,5
- 21 C. Ignat, Hodnocení 6,7, Gól
- 3 I. Gelashvili, Hodnocení 6,1
- 42 R. Pantalon, Hodnocení 6,5
- 23 A. Ziblim, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 18 E. Omić, Hodnocení 6,8, Vystřídán
- 6 O. Perianu, Hodnocení 6,3, Žlutá karta
- 47 C. Braun, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 77 A. Șfaiț, Hodnocení 5,9, Žlutá karta
- 9 S. Dražić, Hodnocení 6,4
- 11 A. Cordea, Hodnocení 8,3, Gól, Žlutá karta, Vystřídán
- 36 A. Bellaarouch, Hodnocení 6,3
- 31 R. Opruț, Hodnocení 6,6
- 15 N. Stoioanov, Hodnocení 6,8, Žlutá karta
- 5 Imran Fetai, Hodnocení 6,1, Žlutá karta, Vystřídán
- 20 D. Irimia, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 10 C. Cîrjan, Hodnocení 8,0, Gól
- 90 A. Mărginean, Hodnocení 7,1, Žlutá karta, Vystřídán
- 29 Alberto Soro, Hodnocení 7,2
- 77 D. Armstrong, Hodnocení 7,0, Vystřídán
- 9 M. Karamoko, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 97 D. Zandbergen, Hodnocení 8,2, Gól
Soupisky zápasu
CFR Cluj
Nenastoupili
Dinamo Bukurešť
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CFR Cluj | ||||||||||||||
| 31O. Vâlceanu | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 34 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 21C. Ignat | 90 | 6,7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 28 | 68 % | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 3I. Gelashvili | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 65 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 42R. Pantalon | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 75 % | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 23A. Ziblim | 62 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 75 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 18E. Omić | 62 | 6,8 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 78 % | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 6O. Perianu | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 64 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 47C. Braun | 80 | 6,6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 64 % | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 77A. Șfaiț | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 78 % | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 9S. Dražić | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 72 % | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 11A. Cordea | 84 | 8,3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 24 | 79 % | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 19S. Buș | 6 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 10A. Paun | 28 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 75 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 7A. Nalić | 28 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 100 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 45M. Camora | 10 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dinamo Bukurešť | ||||||||||||||
| 36A. Bellaarouch | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 31R. Opruț | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 67 | 93 % | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 15N. Stoioanov | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 106 | 95 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 5Imran Fetai | 73 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 | 96 % | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 20D. Irimia | 73 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 54 | 100 % | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 10C. Cîrjan | 90 | 8,0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 60 | 87 % | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 90A. Mărginean | 84 | 7,1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 76 | 92 % | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 29Alberto Soro | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 117 | 86 % | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 77D. Armstrong | 73 | 7,0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 44 | 75 % | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 9M. Karamoko | 62 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 95 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 97D. Zandbergen | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 13 | 85 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 18O. Hintsa | 17 | 6,6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23I. Tarbă | 17 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 26A. Mazilu | 17 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 56 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 30M. Duțu | 6 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8Diogo Pinto | 28 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 77 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |