ACS Champions FC Argeș – Botoșani: sestavy
Sestavy
- 34 C. Căbuz, Hodnocení 7,0
- 23 F. Borţa, Hodnocení 6,3
- 3 L. Sadriu, Hodnocení 6,9
- 2 A. Tofan, Kapitán, Hodnocení 6,9
- 26 D. Oancea, Hodnocení 7,2, Žlutá karta, Vystřídán
- 25 Tiago Gonçalves, Hodnocení 6,7
- 69 O. Adefunyibomi, Hodnocení 7,3
- 22 V. Raţă, Hodnocení 6,6
- 92 T. Luvambo, Hodnocení 7,2, Gól
- 9 G. Charpentier, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 11 Y. Pîrvu, Hodnocení 7,3, Vystřídán
- 99 G. Anestis, Hodnocení 6,7
- 73 N. Ilaș, Hodnocení 5,8, Druhá žlutá karta, Vystřídán
- 94 M. Diarra, Hodnocení 7,0
- 4 A. Miron, Kapitán, Hodnocení 7,3
- 2 B. Bayeye, Hodnocení 6,7, Žlutá karta
- 26 H. Ongenda, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 3 C. Petro, Hodnocení 7,2
- 21 Lucas de Vega, Hodnocení 7,0
- 11 Z. Mitrov, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 41 A. Dumiter, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 8 R. Idowu, Hodnocení 6,2, Vystřídán
Soupisky zápasu
ACS Champions FC Argeș
Nenastoupili
- 20P. Dulcea
- 7M. Idowu
- 16I. Rădescu
- 18Daniel Sandu
- 31M. Serban
- 14Andreas Balasa
Botoșani
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACS Champions FC Argeș | |||||||||||||||
| 34C. Căbuz | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 42 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 23F. Borţa | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 74 % | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 3L. Sadriu | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 81 % | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2A. TofanC | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 78 % | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 26D. Oancea | 84 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 36 | 56 % | 2 | 4 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 |
| 25Tiago Gonçalves | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 57 % | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 69O. Adefunyibomi | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 73 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 22V. Raţă | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 24 | 88 % | 0 | 5 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 92T. Luvambo | 90 | 7,2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 14 | 86 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 9G. Charpentier | 19 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11Y. Pîrvu | 84 | 7,3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14 | 57 % | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 96S. Balaure | 71 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 | 70 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 19C. Micovschi | 13 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6M. Tudose | 13 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 100 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Botoșani | |||||||||||||||
| 99G. Anestis | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 86 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 73N. Ilaș | 68 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 70 % | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
| 94M. Diarra | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 | 84 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 4A. MironC | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 | 86 % | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 2B. Bayeye | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 | 81 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
| 26H. Ongenda | 73 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 70 % | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 3C. Petro | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 91 | 81 % | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 21Lucas de Vega | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 60 | 92 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 11Z. Mitrov | 73 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | 44 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 41A. Dumiter | 73 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | 74 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 8R. Idowu | 57 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77Gama Gabriel | 33 | 7,6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9 | 89 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9J. Marković | 17 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 22M. Kovtalyuk | 17 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10Ș. Bodișteanu | 17 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |