Sturm Graz – SV Ried: sestavy
Sestavy
- 22 A. Helac, Hodnocení 6,0
- 27 L. Balbo, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 30 P. Koller, Hodnocení 6,5
- 2 J. Quarshie, Hodnocení 6,2
- 23 A. Malic, Hodnocení 5,2, Červená karta, Vystřídán
- 78 V. Matoshi, Hodnocení 5,7, Vystřídán
- 39 Luca Weinhandl, Hodnocení 6,4
- 4 J. Gorenc Stankovič, Hodnocení 6,6, Žlutá karta, Vystřídán
- 43 Jacob Peter Hödl, Hodnocení 7,1
- 14 O. Diakité, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 19 S. Seidl, Hodnocení 8,2, Gól, Vystřídán
- 1 A. Leitner, Hodnocení 6,5
- 17 P. Pomer, Hodnocení 6,6, Gól
- 28 S. Chukwudi, Hodnocení 6,8
- 29 L. Capan, Hodnocení 5,9, Žlutá karta, Vystřídán
- 5 D. Radonjic, Hodnocení 5,8
- 4 L. Malicsek, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 6 Y. Maart, Hodnocení 6,1
- 11 J. Rhodes, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 10 J. Nasrawe, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 18 F. Rossdorfer, Hodnocení 7,3, Žlutá karta
- 92 I. Kiese Thelin, Hodnocení 8,1, Gól, Vystřídán
Soupisky zápasu
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sturm Graz | |||||||||||||||
| 22A. Helac | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 27L. Balbo | 67 | 6,5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20 | 60 % | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30P. Koller | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 43 | 79 % | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 2J. Quarshie | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 40 | 83 % | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 23A. Malic | 45 | 5,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 40 | 85 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 78V. Matoshi | 89 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 71 % | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 39Luca Weinhandl | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 31 | 74 % | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 4J. Gorenc Stankovič | 78 | 6,6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 22 | 91 % | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 43Jacob Peter Hödl | 90 | 7,1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 25 | 60 % | 4 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| 14O. Diakité | 78 | 6,5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 19S. Seidl | 67 | 8,2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 22 | 73 % | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 26B. Beganović | 23 | 8,0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35N. Geyrhofer | 1 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40J. Halwachs | 12 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 100 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 21P. Petrović | 23 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17S. Włodarczyk | 12 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 75 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| SV Ried | |||||||||||||||
| 1A. Leitner | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17P. Pomer | 90 | 6,6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 56 | 82 % | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 28S. Chukwudi | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 88 % | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 29L. Capan | 87 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 91 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 5D. Radonjic | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 45 | 87 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4L. Malicsek | 63 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 88 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6Y. Maart | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 54 | 80 % | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 11J. Rhodes | 80 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 24 | 83 % | 0 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 10J. Nasrawe | 64 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 38 | 87 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18F. Rossdorfer | 90 | 7,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 23 | 91 % | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 |
| 92I. Kiese Thelin | 80 | 8,1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 12 | 58 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 8M. Rasner | 27 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 82 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 22S. Schwab | 26 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 71 % | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 30O. Steurer | 3 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47Evan Eghosa Aisowieren | 10 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |