Sturm Graz – Grazer AK 1902: sestavy
Sestavy
- 53 D. Khudyakov, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 27 L. Balbo, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 30 P. Koller, Hodnocení 6,1
- 2 J. Quarshie, Hodnocení 6,0, Vystřídán
- 23 A. Malic, Hodnocení 6,3
- 78 V. Matoshi, Hodnocení 7,0
- 39 Luca Weinhandl, Hodnocení 7,2, Gól, Vystřídán
- 4 J. Gorenc Stankovič, Hodnocení 7,9, Gól
- 28 J. Heil, Hodnocení 7,1, Gól
- 14 O. Diakité, Hodnocení 9,4, Gól ×3, Žlutá karta, Vystřídán
- 19 S. Seidl, Hodnocení 9,0
- 23 C. Stanković, Hodnocení 6,6
- 27 Y. Oberleitner, Hodnocení 5,9
- 21 M. Sollbauer, Hodnocení 5,7
- 82 B. Owusu, Hodnocení 5,2
- 24 C. Cvetko, Hodnocení 6,8, Gól, Vystřídán
- 32 L. Klassen, Hodnocení 5,2, Vystřídán
- 10 C. Lichtenberger, Hodnocení 5,9, Vystřídán
- 34 P. Michorl, Hodnocení 6,2
- 28 Anderson, Hodnocení 5,9, Vystřídán
- 25 A. Hofleitner, Hodnocení 6,3, Žlutá karta
- 14 J. Italiano, Hodnocení 5,7
Soupisky zápasu
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sturm Graz | ||||||||||||||
| 53D. Khudyakov | 28 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 27L. Balbo | 59 | 6,7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | 50 % | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 30P. Koller | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 31 | 65 % | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2J. Quarshie | 59 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 52 % | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 23A. Malic | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 45 | 73 % | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 78V. Matoshi | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 23 | 78 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 39Luca Weinhandl | 72 | 7,2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 20 | 60 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 4J. Gorenc Stankovič | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 26 | 69 % | 2 | 3 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| 28J. Heil | 90 | 7,1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 35 | 66 % | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 14O. Diakité | 60 | 9,4 | 3 | 0 | 6 | 4 | 11 | 64 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 19S. Seidl | 90 | 9,0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 25 | 76 % | 8 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 43Jacob Peter Hödl | 31 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 80 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 22A. Helac | 62 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 55 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 40J. Halwachs | 18 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 80 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 5A. Vallci | 31 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17S. Włodarczyk | 30 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 25 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazer AK 1902 | ||||||||||||||
| 23C. Stanković | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 27Y. Oberleitner | 90 | 5,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 29 | 69 % | 1 | 5 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 21M. Sollbauer | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 56 % | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 82B. Owusu | 90 | 5,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 41 % | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 24C. Cvetko | 76 | 6,8 | 1 | 0 | 3 | 1 | 20 | 70 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 32L. Klassen | 76 | 5,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 22 | 45 % | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 10C. Lichtenberger | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 71 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 34P. Michorl | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 83 % | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 28Anderson | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25A. Hofleitner | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 46 % | 3 | 0 | 1 | 11 | 0 | 1 |
| 14J. Italiano | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 33 % | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 11M. Große | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 64 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 8T. Koch | 14 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17S. Mandey | 14 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 80 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 37T. Trummer | 45 | 5,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 70 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |