Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki: kurzy a tipy, neděle 8. 11. 2026 17:00
Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki,ne 8. 11.17:00
Kdo vyhraje · podle kurzů10 sázkových kanceláří
- 42 % Pogoń Siedlce
- 27 % Remíza
- 31 % Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,17 | 3,45 | 3,00 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,60 | 2,17 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,61 | 2,22 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 2,72 | 2,27 | 3,47 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,52 | 2,61 | 3,20 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,35 | 1,27 | 1,62 | 93,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 1. poločas
Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,27 | 1,54 | 1,40 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 2. poločas
Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,32 | 1,42 | 1,47 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 1. poločas
Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,65 | 2,12 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 2. poločas
Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,04 | 7,25 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,25
Více/méně 1,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,21 | 3,82 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,75
Více/méně 1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 1,23 | 3,30 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 1,30 | 2,95 | 90,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,25
Více/méně 2,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 1,49 | 2,33 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,75
Více/méně 2,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,87 | 1,81 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,25
Více/méně 3,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,40 | 1,46 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,75
Více/méně 3,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 3,10 | 1,26 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 4,11 | 1,16 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 4,85 | 1,14 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
Více/méně 5,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 9,20 | 1,04 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5
Více/méně 6,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 2,45 | 1,49 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 5,75 | 1,11 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,18 | 4,20 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,91 | 1,80 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 3,87 | 1,21 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 8,20 | 1,04 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,97 | 1,74 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 4,00 | 1,20 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 8,70 | 1,04 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 4,5
Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 3,80 | 1,22 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 9,00 | 1,03 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,30 | 3,20 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,40 | 1,49 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 5,50 | 1,11 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 3,5
Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 6,50 | 1,09 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 10,5 | 1,02 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 3,80 | 1,22 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 3,00 | 1,34 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,5
Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 7,70 | 1,05 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 3,85 | 1,21 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
Asijský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 3,00 | 1,28 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75
Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 2,42 | 1,45 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,12 | 1,64 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25
Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,36 | 2,91 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,75
Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,10 | 5,70 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 1,02 | 14,0 | 95,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 6,50 | 1,04 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,60 | 1,37 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,25 | 3,20 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 5,50 | 1,07 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,41 | 1,43 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −4
Evropský handicap −4: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 32,0 | 13,0 | 1,01 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3
Evropský handicap −3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 19,0 | 9,90 | 1,06 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2
Evropský handicap −2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 8,90 | 6,25 | 1,22 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
Evropský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 3,90 | 4,10 | 1,62 | 89,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1
Evropský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,36 | 4,80 | 6,00 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2
Evropský handicap +2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,10 | 8,75 | 16,0 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +3
Evropský handicap +3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,02 | 12,0 | 30,0 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 8,25 | 3,60 | 1,40 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Pogoń Siedlce | XX · Remíza | 22 · Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 6,25 | 3,60 | 1,47 | 89,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 74 % | 12,0 | 10,0 | 15,0 | 35,0 | 90,0 | 8,50 | 6,50 | 9,90 | 22,0 | 65,0 | 10,0 | 8,30 | 11,0 | 28,0 | 75,0 | 20,0 | 15,0 | 23,0 | 50,0 | 125,0 | 50,0 | 38,0 | 55,0 | 100,0 | 175,0 | 74 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,3 % | 3,40 | 12,0 | 30,0 | 5,35 | 5,40 | 6,70 | 24,0 | 13,0 | 4,75 | 79,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.
- Pogoń Siedlce2,35 → 2,17−7,7 %
- Remíza3,30 → 3,45+4,5 %
- Pogoń Grodzisk Mazowiecki2,70 → 3,00+11,1 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Pogoń Siedlce, šance na výhru 42 %. Remíza: 27 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (10 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.