Cracovia – Motor Lublin: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 2,27 | 3,40 | 3,00 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 1,80 | 1,96 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 1,65 | 2,17 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,25
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 % | 2,77 | 2,25 | 3,47 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,60 | 2,53 | 3,22 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,35 | 1,30 | 1,58 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,30 | 1,45 | 1,45 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 2. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,30 | 1,45 | 1,45 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 % | 1,04 | 10,75 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 1,04 | 9,62 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 1,25 | 3,85 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,27 | 3,25 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,34 | 2,92 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,56 | 2,28 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 1,98 | 1,76 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,31 | 1,54 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,54 | 1,44 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 2,98 | 1,36 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 3,35 | 1,25 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 5,02 | 1,15 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 5,55 | 1,13 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 13,5 | 1,02 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 11,0 | 1,04 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,7 % | 22,5 | 1,01 | 96,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,34 | 3,10 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 2,62 | 1,45 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 6,20 | 1,11 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 16,0 | 1,01 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,22 | 4,00 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 2,05 | 1,73 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 4,25 | 1,20 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 9,35 | 1,04 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,9 % | 24,0 | 1,01 | 96,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,22 | 3,90 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,08 | 1,68 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 4,55 | 1,18 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 10,5 | 1,03 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 97,1 % | 25,0 | 1,01 | 97,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,89 | 1,91 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 5,60 | 1,14 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,68 | 2,17 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 4,50 | 1,20 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 10,0 | 1,03 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,32 | 3,20 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,48 | 1,49 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 6,07 | 1,11 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 98,5 % | 39,5 | 1,01 | 98,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 2,17 | 1,68 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 7,20 | 1,09 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,89 | 1,90 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 5,60 | 1,14 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −3,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,6 % | 22,0 | 1,01 | 96,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 8,30 | 1,05 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 7,60 | 1,08 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 4,17 | 1,19 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,25
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 2,77 | 1,34 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 3,24 | 1,25 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,75
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 2,50 | 1,42 | 90,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,17 | 1,60 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,25
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 1,44 | 2,45 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,38 | 2,82 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,15 | 4,77 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,10 | 5,60 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 % | 1,01 | 14,5 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 6,65 | 1,04 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,60 | 1,37 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,25 | 3,20 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 1,01 | 8,70 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 % | 5,70 | 1,06 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,43 | 1,42 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,03 | 7,00 | 89,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −4
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 40,5 | 16,5 | 1,01 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 25,5 | 12,25 | 1,05 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 10,5 | 6,95 | 1,20 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 4,50 | 4,15 | 1,62 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,39 | 4,85 | 6,55 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,12 | 9,00 | 17,0 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +3
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,02 | 14,87 | 37,0 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 28,0 | 10,0 | 1,09 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 8,40 | 3,85 | 1,47 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 1,31 | 4,70 | 12,0 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,04 | 10,5 | 46,0 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 23,0 | 8,10 | 1,10 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 7,60 | 3,85 | 1,51 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,35 | 4,30 | 9,40 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Cracovia | X · Remíza | 2 · Motor Lublin | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,06 | 9,25 | 31,0 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Přesný výsledek
| Typ sázky | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 66,1 % | 11,25 | 9,85 | 401,0 | 401,0 | 15,0 | 33,5 | 90,0 | 175,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 501,0 | 8,45 | 6,20 | 401,0 | 10,12 | 22,5 | 65,0 | 150,0 | 250,0 | 300,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 11,0 | 8,50 | 11,5 | 30,0 | 80,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 501,0 | 21,0 | 16,25 | 24,5 | 50,0 | 125,0 | 225,0 | 276,0 | 401,0 | 401,0 | 55,0 | 42,5 | 60,5 | 125,0 | 200,0 | 275,0 | 300,0 | 501,0 | 125,0 | 100,0 | 150,0 | 200,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 225,0 | 200,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 275,0 | 275,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 351,0 | 351,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 66,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Poločas/konec zápasu
| Typ sázky | 1/1 · Domácí/domácí | 1/X · Domácí/remíza | 1/2 · Domácí/hosté | X/1 · Remíza/domácí | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hosté | 2/1 · Hosté/domácí | 2/X · Hosté/remíza | 2/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,4 % | 3,50 | 12,25 | 31,0 | 5,45 | 5,20 | 6,60 | 25,0 | 12,5 | 4,70 | 79,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,02 | 1,77 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.
- 1Cracovia1,97 2,27+15,2 %
- XRemíza3,55 3,40−4,2 %
- 2Motor Lublin3,55 3,00−15,5 %