Korona Kielce – Górnik Zabrze: sestavy
Sestavy
- 1 X. Dziekoński, Hodnocení 5,9
- 6 M. Pięczek, Hodnocení 6,3
- 2 A. Mosór, Hodnocení 6,9, Žlutá karta
- 23 S. Rubežić, Hodnocení 6,9
- 71 W. Długosz, Hodnocení 6,9
- 19 M. Ameyaw, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 18 P. Hellebrand, Hodnocení 7,5, Vystřídán
- 8 M. Remacle, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 35 Kamil Jakubczyk, Hodnocení 6,2, Žlutá karta
- 32 O. Lingr, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 14 M. Stępiński, Kapitán, Hodnocení 6,3
- 1 P. Schulze, Hodnocení 6,3
- 64 E. Janža, Kapitán, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 20 Josema Sánchez, Hodnocení 7,2
- 26 R. Janicki, Hodnocení 7,3
- 61 M. Sáček, Hodnocení 7,2
- 8 Paulo Bernardo, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 14 J. Kubicki, Hodnocení 7,2, Vystřídán
- 82 K. Urbański, Hodnocení 7,3
- 33 M. Khlan, Hodnocení 7,0, Vystřídán
- 11 E. Prekop, Hodnocení 6,9, Žlutá karta, Vystřídán
- 19 Peter, Hodnocení 8,3, Gól ×2
Soupisky zápasu
Korona Kielce
Nenastoupili
Górnik Zabrze
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korona Kielce | ||||||||||||||
| 1X. Dziekoński | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 78 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 6M. Pięczek | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 85 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2A. Mosór | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 23S. Rubežić | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 84 % | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 71W. Długosz | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 56 | 80 % | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 19M. Ameyaw | 70 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 75 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 18P. Hellebrand | 88 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 | 97 % | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 8M. Remacle | 62 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | 82 % | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 35Kamil Jakubczyk | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 93 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 32O. Lingr | 70 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 94 % | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 14M. StępińskiC | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 30C. Mena | 28 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 99Daniel Bąk | 2 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22M. Faßbender | 20 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 63 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 86Simon Gustafson | 20 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 64 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Górnik Zabrze | ||||||||||||||
| 1P. Schulze | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 51 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 64E. JanžaC | 64 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 82 % | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 20Josema Sánchez | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 76 % | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 26R. Janicki | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 36 | 86 % | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 61M. Sáček | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 79 % | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 8Paulo Bernardo | 71 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 82 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 14J. Kubicki | 84 | 7,2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 31 | 100 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 82K. Urbański | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 35 | 97 % | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 33M. Khlan | 84 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 20 | 90 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 11E. Prekop | 71 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 19Peter | 90 | 8,3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 23 | 83 % | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 6M. Højholt | 19 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23S. Liseth | 19 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 25 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 18L. Sadílek | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 9J. Antiste | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 60 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 21O. Zmrzlý | 26 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 71 % | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |