Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,023,353,5593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,941,8093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,771,9592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,472,5292,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,001,7493 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,672,154,0091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,442,463,7092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,271,301,7093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,251,551,4593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,251,501,5093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,552,2992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,058,9093,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %1,068,3494,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25

Více/méně 1,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,174,0591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,303,2692,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,362,8191,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,472,5192,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,732,0193 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,231,5892,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,681,4092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,971,3291,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %3,451,2993,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %5,991,1193,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %6,751,0993,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 %17,01,0195,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,1 %14,01,0295,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,7 %30,01,0197,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,392,8093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %2,871,3993,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %7,201,0893,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,1 %20,01,0196,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,263,6593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,201,6293,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %4,901,1693,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 %11,751,0394,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,8 %31,01,0197,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,233,9093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,101,6893,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %4,501,1893,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %10,51,0393,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 97,1 %25,01,0197,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 %1,911,8894,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 %5,601,1494,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 %1,672,2094,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %4,601,1994,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %10,01,0393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,442,6693,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %3,071,3493,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %7,751,0693,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 96,5 %21,51,0196,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %2,421,5594,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %9,201,0695 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %2,151,6994,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 %7,601,0995,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %13,01,0193,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %4,401,1993,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 %19,01,0195,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %7,751,0592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %7,001,0994,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %3,751,2392,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,851,3390,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,271,5391,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,711,9891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,322,8290,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,293,4093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,096,3493 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,077,2593,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 %1,0119,095,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %6,401,0489,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %2,511,4089,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,193,6289,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,0111,092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %5,401,0890 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %2,281,4789,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,233,3590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik Zabrze2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,018,9090,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %28,011,01,0189,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %21,510,751,0692,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %9,326,251,2392,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %3,973,841,7492 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,315,078,1092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 %1,0810,7524,594,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %1,0114,7542,592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %28,010,01,0995 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %8,403,751,4994,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,265,0015,094,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2 · 1. poločas

Evropský handicap +2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,0211,565,092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %21,07,501,1192,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %7,203,601,5694,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,284,6012,592,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Górnik ZabrzeX · Remíza2 · Legia VaršavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,0410,543,092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 66,1 %9,559,45401,0401,017,045,0125,0225,0276,0501,0401,0401,06,906,10401,011,031,0100,0200,0275,0300,0401,0401,0401,0401,0401,08,758,2013,038,0125,0225,0300,0501,0401,0401,017,016,027,565,0175,0250,0300,0401,0401,045,040,067,5150,0225,0300,0501,0501,0125,0100,0150,0225,0275,0401,0401,0225,0200,0250,0275,0501,0401,0275,0275,0276,0401,0501,0501,0401,0501,0351,0401,0401,0501,066,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,8 %3,2013,039,54,904,877,3026,013,255,6079,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,971,8194,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Górnik Zabrze2,37 2,02kurz klesá−14,6 %
  • XRemíza3,25 3,35kurz roste+3,1 %
  • 2Legia Varšava2,92 3,55kurz roste+21,6 %