Bayern Mnichov – Kolín nad Rýnem: kurzy na asijský handicap
Asijský handicap −5,5
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 6,26 | 1,10 | 93,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −4,5
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 3,90 | 1,25 | 94,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −4,25
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 3,45 | 1,28 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −4
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 3,20 | 1,32 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,75
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,5
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 2,37 | 1,55 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,25
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,10 | 1,67 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 1,95 | 1,84 | 94,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,75
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,62 | 2,20 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,25
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,48 | 2,55 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,33 | 3,15 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,75
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,28 | 3,45 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,24 | 3,80 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 4,25 | 1,19 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,16 | 1,61 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,30 | 3,05 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,75 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,81 | 1,89 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,25 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Bayern Mnichov | 2 · Kolín nad Rýnem | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,25 | 3,50 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.