Toulouse – Štrasburk: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 2,05 | 3,70 | 3,30 | 94,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 1,57 | 2,37 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,50 | 2,46 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,52 | 2,40 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,75 | 2,00 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 2,50 | 2,40 | 3,60 | 91,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 2,35 | 2,73 | 3,30 | 91,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,32 | 1,27 | 1,73 | 94,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,26 | 1,48 | 1,47 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 2. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,30 | 1,38 | 1,53 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,58 | 2,20 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,9 % | 1,02 | 14,9 | 95,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,02 | 12,0 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,08 | 6,20 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 1,17 | 4,90 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,18 | 4,15 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 1,22 | 3,70 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,69 | 2,07 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,5 % | 1,90 | 1,88 | 94,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 2,12 | 1,66 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,9 % | 2,40 | 1,57 | 94,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,70 | 1,41 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 3,50 | 1,27 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 3,65 | 1,23 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 4,20 | 1,21 | 93,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 4,80 | 1,14 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 7,05 | 1,08 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 6,50 | 1,09 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 7,76 | 1,07 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 10,0 | 1,03 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,6 % | 16,0 | 1,01 | 95,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 98 % | 33,0 | 1,01 | 98 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,27 | 3,50 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,52 | 2,35 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,25 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,86 | 1,80 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 2,27 | 1,58 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 5,02 | 1,15 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,16 | 4,80 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 3,45 | 1,28 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 7,40 | 1,07 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,75 | 1,98 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 3,37 | 1,29 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 7,25 | 1,08 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 16,0 | 1,01 | 95 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 4,36 | 1,17 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 11,27 | 1,01 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 7,75 | 1,05 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,27 | 3,42 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,31 | 1,55 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 5,25 | 1,14 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 12,6 | 1,02 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,9 % | 32,0 | 1,01 | 97,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 6,23 | 1,09 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 % | 3,30 | 1,24 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 2,57 | 1,40 | 90,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,9 % | 16,0 | 1,02 | 95,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 7,00 | 1,08 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 5,87 | 1,12 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,75
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 4,20 | 1,17 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 3,55 | 1,28 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,25
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 2,80 | 1,40 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 2,30 | 1,56 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,33 | 3,15 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,75
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,12 | 5,32 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,10 | 6,30 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 1,02 | 14,0 | 95,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 6,20 | 1,08 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 3,05 | 1,28 | 90,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 % | 1,34 | 2,77 | 90,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,26 | 3,45 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,03 | 9,70 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 5,20 | 1,12 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,83 | 1,35 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,30 | 1,54 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,92 | 1,77 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,38 | 2,62 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,05 | 7,90 | 92,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −4
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 31,25 | 14,87 | 1,01 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 15,5 | 9,50 | 1,09 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 7,10 | 5,92 | 1,28 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 3,41 | 4,10 | 1,76 | 90,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,30 | 5,50 | 6,82 | 91,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,09 | 10,5 | 19,5 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +3
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,02 | 14,25 | 34,5 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 22,0 | 7,40 | 1,09 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 7,00 | 3,60 | 1,47 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,26 | 4,40 | 12,5 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,03 | 9,50 | 40,0 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 % | 16,0 | 6,75 | 1,13 | 91,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 5,60 | 3,60 | 1,53 | 90,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 % | 1,30 | 4,40 | 9,40 | 90,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Toulouse | X · Remíza | 2 · Štrasburk | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 % | 1,05 | 8,75 | 28,0 | 90,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
| Typ sázky | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 68,6 % | 16,0 | 14,0 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 40,0 | 100,0 | 200,0 | 300,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 10,0 | 7,10 | 401,0 | 11,0 | 24,0 | 65,0 | 150,0 | 275,0 | 325,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 11,0 | 8,50 | 11,0 | 27,0 | 71,0 | 175,0 | 275,0 | 325,0 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 14,0 | 20,0 | 38,0 | 100,0 | 225,0 | 300,0 | 363,5 | 501,0 | 41,0 | 31,0 | 45,0 | 85,0 | 150,5 | 275,0 | 325,0 | 401,0 | 100,0 | 80,0 | 100,0 | 175,0 | 250,0 | 325,0 | 501,0 | 200,0 | 175,0 | 200,0 | 275,0 | 325,0 | 501,0 | 300,0 | 275,0 | 300,0 | 325,0 | 501,0 | 376,0 | 501,0 | 388,5 | 388,5 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 68,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
| Typ sázky | 1/1 · Domácí/domácí | 1/X · Domácí/remíza | 1/2 · Domácí/hosté | X/1 · Remíza/domácí | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hosté | 2/1 · Hosté/domácí | 2/X · Hosté/remíza | 2/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 84 % | 3,25 | 13,0 | 32,0 | 5,55 | 6,20 | 7,70 | 23,0 | 14,0 | 5,30 | 84 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,01 | 1,78 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Posledních 7 dní · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.
- 1Toulouse2,05 2,05Beze změny
- XRemíza3,66 3,75+2,5 %
- 2Štrasburk3,23 3,30+2 %