Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %2,133,603,1593,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,7 %1,602,3294,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,512,4593,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,572,3093,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %1,831,9293,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,602,383,4591,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %2,412,713,2091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 %1,341,281,6794,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,271,501,4493,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,321,381,5093,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,612,1391,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,1 %1,0214,095,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,0211,293,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,25

Více/méně 1,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,096,0092,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 %1,174,7794,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,194,0091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,243,7092,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,412,7092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 %1,722,0693,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 %1,951,8294,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %2,171,6493,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 %2,451,5394,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,771,3992,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,501,2692,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %3,751,2292,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 %4,351,2094,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %4,901,1391,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 %7,631,0894,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 %8,051,0794,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 96 %17,01,0196 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 7,5

Více/méně 7,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 98,2 %35,01,0198,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,283,5093,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1 · 1. poločas

Více/méně 1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %1,542,2591,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,25 · 1. poločas

Více/méně 1,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %1,901,7691,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,301,5793,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %5,151,1493,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 %13,01,0294,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,174,7593,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,801,9393,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %3,501,2793,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %7,601,0793,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 %18,01,0195,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,164,7593,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,821,9093 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %3,501,2692,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %7,751,0794 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,6 %18,01,0195,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,752,0093,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %4,461,1692,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %11,31,0193,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %8,251,0492,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,263,5192,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %2,281,5893,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %5,251,1493,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %12,01,0294 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,8 %31,01,0197,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %6,031,0992,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,752,0093,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %4,401,1792,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %10,01,0292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %3,321,2390,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %2,571,3890,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 %17,01,0195,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %7,501,0793,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %6,391,1094,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %4,501,1591,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %3,751,2593,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %3,301,2892,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %3,001,3693,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %2,401,5293,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %2,091,6993,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %1,432,6592,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 %1,363,0594,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,233,6091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,134,9592,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,116,0093,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 %1,0214,095,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,9 %19,01,0195,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %6,501,0791,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %3,151,2690 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,531,4592,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,071,6591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25 · 1. poločas

Asijský handicap +0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,5 %1,372,6790,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,273,3592,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75 · 1. poločas

Asijský handicap +0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,144,2089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,039,2092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %14,01,0194,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %5,451,1192,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1 · 2. poločas

Asijský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %3,851,1689,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,75 · 2. poločas

Asijský handicap −0,75 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,931,3291,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,371,5192,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25 · 2. poločas

Asijský handicap −0,25 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,971,7292,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25 · 2. poločas

Asijský handicap +0,25 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,402,5590,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,313,1092,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FC2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,057,7092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %33,014,871,0192,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %17,010,01,0892,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %7,756,151,2591,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %3,634,171,7090,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,335,256,3091,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %1,109,8017,3793,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,0213,7532,592,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %24,07,601,0891 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %7,403,601,4490,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,274,4012,091,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 1. poločas

Evropský handicap +2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,039,4039,090,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %17,06,901,1291,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %5,903,701,5090,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,324,309,1090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Stade Rennais FCX · Remíza2 · LilleVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,068,6027,091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 68,8 %16,013,0401,0401,018,038,090,0200,0300,0350,0401,0401,010,06,90401,011,023,060,0150,0275,0325,0401,0401,0401,0401,0401,012,08,6011,026,070,0175,0275,0325,0401,0401,020,014,520,039,0100,0225,0300,0376,0501,045,034,045,090,0175,0275,0325,0501,0125,090,0100,0175,0250,0325,0501,0225,0200,0225,0275,0325,0401,0300,0275,0300,0325,0501,0401,0388,5388,5401,0401,0501,0501,068,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 83,2 %3,3512,531,05,706,107,6023,013,05,0083,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %2,001,7894,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2

Posledních 7 dní · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.

  • 1Stade Rennais FC1,99 2,13kurz roste+6,8 %
  • XRemíza3,70 3,60kurz klesá−2,8 %
  • 2Lille3,37 3,15kurz klesá−6,7 %