Stade Rennais FC – Le Mans: sestavy
Sestavy
- 16 Nicolas Lemaître, Hodnocení 7,2
- 26 Quentin Merlin, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 4 Charlie Cresswell, Hodnocení 6,7
- 48 Abdelhamid Aït Boudlal, Hodnocení 7,3, Žlutá karta
- 95 Przemysław Frankowski, Hodnocení 6,3
- 28 Adrien Thomasson, Hodnocení 7,6
- 21 Valentin Rongier, Kapitán, Hodnocení 7,3, Gól, Vystřídán
- 17 Sebastian Szymański, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 90 Issa Soumaré, Hodnocení 7,0, Žlutá karta, Vystřídán
- 9 Esteban Lepaul, Hodnocení 8,2, Gól ×2, Žlutá karta
- 11 Mousa Tamari, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 98 Nicolas Kocik, Hodnocení 7,7, Vystřídán
- 5 Harold Voyer, Hodnocení 6,3, Žlutá karta
- 15 Noa Boissé, Hodnocení 5,9
- 21 Théo Eyoum
- 8 Alexandre Lauray, Kapitán, Hodnocení 6,7, Žlutá karta
- 22 Lucas Calodat, Hodnocení 8,0, Vystřídán
- 11 Adil Bourabaa, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 29 Lucas Bretelle, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 18 Lucas Buadés, Hodnocení 6,3
- 14 Louis Mafouta, Hodnocení 7,9, Gól ×2
- 25 Dame Guèye, Hodnocení 6,4, Vystřídán
Soupisky zápasu
Stade Rennais FC
Nenastoupili
Le Mans
Základní sestava
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Rennais FC | |||||||||||||||
| 16Nicolas Lemaître | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 16 | 69 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 26Quentin Merlin | 78 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 4Charlie Cresswell | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 78 | 85 % | 0 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 48Abdelhamid Aït Boudlal | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 64 | 89 % | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 1 |
| 95Przemysław Frankowski | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,07 | 74 | 84 % | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 28Adrien Thomasson | 90 | 7,6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,20 | 57 | 86 % | 4 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 21Valentin RongierC | 74 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 42 | 88 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 17Sebastian Szymański | 60 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 19 | 79 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 90Issa Soumaré | 60 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,15 | 17 | 88 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 9Esteban Lepaul | 90 | 8,2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 1,10 | 14 | 79 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 11Mousa Tamari | 74 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,24 | 19 | 63 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 18Mahamadou Nagida | 12 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 45Mahdi Camara | 30 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 18 | 100 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 10Ludovic Blas | 16 | 7,0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,58 | 12 | 100 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 70Arnaud Nordin | 30 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,66 | 9 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12Eliezer Mayenda | 16 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Le Mans | |||||||||||||||
| 98Nicolas Kocik | 81 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 42 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 5Harold Voyer | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 48 | 65 % | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 15Noa Boissé | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 22 | 82 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 8Alexandre LaurayC | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,10 | 35 | 71 % | 2 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 22Lucas Calodat | 68 | 8,0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0,02 | 18 | 72 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 11Adil Bourabaa | 81 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 17 | 100 % | 1 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 29Lucas Bretelle | 60 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 12 | 83 % | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 18Lucas Buadés | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 22 | 59 % | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 14Louis Mafouta | 90 | 7,9 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2,00 | 14 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 25Dame Guèye | 68 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,85 | 11 | 73 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 1Ewan Hatfout | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 33 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10Jean Vercruysse | 30 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 55 % | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 24Milan Robin | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9Antoine Rabillard | 22 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |