Jablonec – Slavia Praha: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 3,80 | 3,60 | 1,90 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,82 | 1,91 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 % | 4,00 | 2,22 | 2,42 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 3,70 | 2,52 | 2,32 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,84 | 1,28 | 1,25 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,65 | 1,45 | 1,19 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 2. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,65 | 1,45 | 1,19 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,03 | 9,85 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 % | 1,04 | 10,33 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,25 | 3,70 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,03 | 1,67 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 2,37 | 1,49 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 2,60 | 1,39 | 90,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 5,36 | 1,16 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 5,50 | 1,11 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,8 % | 12,94 | 1,03 | 95,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,33 | 3,01 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,60 | 1,43 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,21 | 3,85 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 4,20 | 1,18 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 9,05 | 1,03 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,39 | 2,72 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 2,85 | 1,35 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 7,57 | 1,06 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 9,00 | 1,06 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 7,50 | 1,09 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,18 | 4,25 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,91 | 1,77 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 3,90 | 1,20 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 8,40 | 1,04 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 4,20 | 1,20 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 14,0 | 1,03 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 8,90 | 1,03 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 7,00 | 1,06 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 7,82 | 1,07 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 3,35 | 1,27 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,25
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 2,85 | 1,31 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,25
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,75
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,56 | 2,20 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,42 | 2,61 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,25
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 1,34 | 2,75 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,28 | 3,37 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 1,14 | 5,64 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,08 | 6,80 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +3,5
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 1,03 | 14,0 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 3,77 | 1,20 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,47 | 2,42 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,07 | 6,30 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 9,30 | 1,02 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 3,42 | 1,24 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,54 | 2,25 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,10 | 5,40 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 33,0 | 11,5 | 1,01 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 25,0 | 11,12 | 1,06 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 9,37 | 5,62 | 1,24 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,92 | 3,76 | 3,25 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,32 | 5,37 | 6,87 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +3
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,06 | 8,87 | 16,37 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +4
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 1,01 | 12,0 | 28,0 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 17,0 | 5,50 | 1,19 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,65 | 3,30 | 6,00 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,12 | 7,00 | 18,0 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 12,0 | 4,60 | 1,26 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,70 | 3,10 | 5,00 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Jablonec | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,12 | 7,00 | 18,0 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Přesný výsledek
| Typ sázky | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 63,4 % | 10,52 | 7,15 | 401,0 | 401,0 | 8,65 | 16,0 | 37,5 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 363,5 | 401,0 | 9,85 | 6,05 | 401,0 | 7,75 | 14,0 | 35,0 | 90,0 | 175,0 | 225,0 | 388,5 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 17,0 | 11,0 | 12,0 | 23,5 | 58,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 401,0 | 501,0 | 45,0 | 28,5 | 36,0 | 55,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 401,0 | 100,0 | 85,0 | 100,0 | 150,0 | 175,0 | 250,0 | 250,0 | 501,0 | 200,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 250,0 | 250,0 | 501,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 63,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Poločas/konec zápasu
| Typ sázky | 1/1 · Domácí/domácí | 1/X · Domácí/remíza | 1/2 · Domácí/hosté | X/1 · Remíza/domácí | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hosté | 2/1 · Hosté/domácí | 2/X · Hosté/remíza | 2/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,2 % | 5,72 | 13,0 | 24,0 | 7,65 | 5,20 | 4,90 | 38,0 | 12,0 | 3,00 | 79,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 2,06 | 1,71 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.
- 1Jablonec3,85 3,82−0,6 %
- XRemíza3,60 3,60Beze změny
- 2Slavia Praha1,72 1,91+11,3 %