Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %1,813,604,0592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,761,9793,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,682,0291,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,372,8592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,831,9193,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %2,352,304,2091 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %1,231,271,8593,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %1,231,421,6093,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,462,5592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 %1,0211,093,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,0110,091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,223,8092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,343,0092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %2,311,5492,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,871,3692,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %4,901,1593,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %5,471,1293,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %11,01,0192,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %10,751,0293,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,174,7093,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,851,9093,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %3,601,2793,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %7,751,0794 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,452,6093,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %3,001,3593,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 %8,251,0794,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,8 %23,01,0196,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %4,001,2092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %6,601,1195 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %3,171,3393,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %2,451,4992,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %1,243,8594,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,351,5292,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,194,2092,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %5,101,1493,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Bournemouth2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,233,8092,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %34,016,01,0293,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %16,09,601,1193,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %6,605,401,3492,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %3,253,801,9291,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %1,255,909,9093,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,0612,029,094,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 %22,07,101,0990,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,5 %6,753,351,5290,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,194,9018,090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %15,06,401,1490,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %5,103,401,6089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,234,7513,090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BournemouthX · Remíza2 · Nottingham ForestVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %1,039,7540,091 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 3 sázkových kanceláří.

  • 1Bournemouth1,84 1,81kurz klesá−1,9 %
  • XRemíza3,62 3,60kurz klesá−0,7 %
  • 2Nottingham Forest4,07 4,05kurz klesá−0,6 %