Přejít na obsah

Vanderbilt Commodores – Wake Forest Demon Deacons: kurzy na více/méně

NCAA – basketbal
Kdo vyhraje11 sázkových kanceláří
  1. 92 % Vanderbilt Commodores
  2. 8 % Wake Forest Demon Deacons
Kde sledovat

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,741,9892,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,851,9294,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 155 (vč. prodloužení)

Více/méně 155 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,931,8995,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,901,8694 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,971,7592,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,071,6692,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,171,5991,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.