Oklahoma State Cowboys – Incarnate Word Cardinals: kurzy
Oklahoma State Cowboys 91, Incarnate Word Cardinals 60
1. čtvrtina 54–172. čtvrtina 37–43Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys | 2 · Incarnate Word Cardinals | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,01 | 16,0 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −27,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +27,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 1,86 | 1,89 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 1,88 | 1,86 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys | X · Remíza | 2 · Incarnate Word Cardinals | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,01 | 25,0 | 17,0 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,34 | 2,95 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 1,42 | 2,48 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,46 | 2,34 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 1,43 | 2,44 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 157 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,43 | 2,65 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,51 | 2,30 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 158 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,60 | 2,18 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 159 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,59 | 2,30 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,72 | 1,98 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,79 | 1,93 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 2,03 | 1,80 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 2,08 | 1,69 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,33 | 1,57 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,30 | 1,52 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 167 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 2,43 | 1,47 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 168 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,60 | 1,41 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 169 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,90 | 1,36 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 170 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 73,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 74,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 75,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 76,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 77,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 78,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 1,56 | 2,13 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,54 | 2,15 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 94,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 95,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 % | 1,87 | 1,71 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,1 % | 2,01 | 1,60 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 97,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 2,17 | 1,52 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 1,58 | 2,08 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 1,59 | 2,06 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 1,77 | 1,87 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 1,83 | 1,77 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 2,06 | 1,59 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,18 | 1,53 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −35 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −35 | 2 · Incarnate Word Cardinals +35 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 3,40 | 1,28 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −34,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −34,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +34,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −34 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −34 | 2 · Incarnate Word Cardinals +34 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −33,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −33,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +33,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 2,65 | 1,37 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −33 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −33 | 2 · Incarnate Word Cardinals +33 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 2,75 | 1,40 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −32,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +32,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 2,47 | 1,44 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −32 | 2 · Incarnate Word Cardinals +32 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,53 | 1,47 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −31,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +31,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −31 | 2 · Incarnate Word Cardinals +31 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −30,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +30,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 % | 2,10 | 1,61 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −30 | 2 · Incarnate Word Cardinals +30 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −29,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +29,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,06 | 1,68 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −29 | 2 · Incarnate Word Cardinals +29 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 2,07 | 1,74 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −28,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +28,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,90 | 1,77 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −28 | 2 · Incarnate Word Cardinals +28 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 2,00 | 1,83 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −27 | 2 · Incarnate Word Cardinals +27 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −26,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +26,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,76 | 2,00 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −26 | 2 · Incarnate Word Cardinals +26 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,71 | 2,10 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −25,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +25,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,67 | 2,13 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −25 | 2 · Incarnate Word Cardinals +25 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,63 | 2,22 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −24,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +24,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,60 | 2,17 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −24 | 2 · Incarnate Word Cardinals +24 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,56 | 2,35 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −23,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +23,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 1,50 | 2,32 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −23 | 2 · Incarnate Word Cardinals +23 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,47 | 2,53 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −22,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +22,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,42 | 2,57 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −22 | 2 · Incarnate Word Cardinals +22 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −21,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +21,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,36 | 2,76 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −21 | 2 · Incarnate Word Cardinals +21 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −20,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +20,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −20 | 2 · Incarnate Word Cardinals +20 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −18,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −18,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +18,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −17,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −17,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +17,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −16,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +16,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −15,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +15,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −14,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +14,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Oklahoma State Cowboys −13,5 | 2 · Incarnate Word Cardinals +13,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 8 sázkových kanceláří.
- 1Oklahoma State Cowboys1,01 1,01−0,5 %
- 2Incarnate Word Cardinals22,66 26,0+14,7 %