Přejít na obsah

Marist Red Foxes – UMBC Retrievers: kurzy na více/méně

NCAA – basketbal
Kdo vyhraje8 sázkových kanceláří
  1. 58 % Marist Red Foxes
  2. 42 % UMBC Retrievers
Kde sledovat

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,452,5091,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,781,9392,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,871,8593 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,951,7792,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,501,4591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.