Kentucky Wildcats – Manhattan Jaspers: kurzy na více/méně
Kentucky Wildcats 85, Manhattan Jaspers 57
1. čtvrtina 48–222. čtvrtina 37–35Více/méně 151 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 1,38 | 2,65 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,3 % | 1,43 | 2,45 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,43 | 2,65 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,5 % | 1,48 | 2,32 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 % | 1,54 | 2,21 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,70 | 2,05 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 157 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 158 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,88 | 1,86 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 159 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 2,00 | 1,83 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,98 | 1,77 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 2,07 | 1,74 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 2,08 | 1,70 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,33 | 1,57 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 % | 2,35 | 1,47 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 2,47 | 1,42 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 % | 2,66 | 1,37 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 73,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,61 | 2,17 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 74,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,68 | 2,02 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 75,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,83 | 1,89 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 76,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,92 | 1,74 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 77,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,10 | 1,63 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.