Hawaii Rainbow Warriors – Seattle Redhawks: kurzy
Hawaii Rainbow Warriors 74, Seattle Redhawks 73
1. čtvrtina 47–392. čtvrtina 27–34Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors | 2 · Seattle Redhawks | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,3 % | 1,78 | 2,05 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −1,5 | 2 · Seattle Redhawks +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,7 % | 1,86 | 1,93 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors | X · Remíza | 2 · Seattle Redhawks | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,2 % | 1,83 | 9,70 | 2,11 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 134,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 1,43 | 2,44 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 135,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 1,48 | 2,31 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,53 | 2,19 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,59 | 2,08 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,68 | 2,02 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,75 | 1,92 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,89 | 1,88 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 1,89 | 1,85 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,98 | 1,77 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,9 % | 1,89 | 1,90 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,91 | 1,89 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,91 | 1,81 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,14 | 1,61 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 2,44 | 1,43 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 65,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,88 | 1,87 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 66,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,51 | 2,19 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,61 | 2,00 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 70,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 1,77 | 1,87 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 71,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,89 | 1,83 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 72,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,00 | 1,70 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 73,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 1,97 | 1,69 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,51 | 2,19 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 1,62 | 2,00 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 1,77 | 1,86 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,89 | 1,83 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 1,94 | 1,84 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 1,99 | 1,68 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −8,5 | 2 · Seattle Redhawks +8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 3,24 | 1,25 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −7,5 | 2 · Seattle Redhawks +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,94 | 1,30 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −6,5 | 2 · Seattle Redhawks +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,71 | 1,35 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −5,5 | 2 · Seattle Redhawks +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 2,47 | 1,42 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −4,5 | 2 · Seattle Redhawks +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,31 | 1,52 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −3,5 | 2 · Seattle Redhawks +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,12 | 1,61 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −2,5 | 2 · Seattle Redhawks +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −2 | 2 · Seattle Redhawks +2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors +1,5 | 2 · Seattle Redhawks −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,63 | 2,10 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors +2,5 | 2 · Seattle Redhawks −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors +3,5 | 2 · Seattle Redhawks −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,42 | 2,45 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors +4,5 | 2 · Seattle Redhawks −4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 1,36 | 2,68 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors +5,5 | 2 · Seattle Redhawks −5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 % | 1,30 | 2,96 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −1,5 | 2 · Seattle Redhawks +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Hawaii Rainbow Warriors −0,5 | 2 · Seattle Redhawks +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,83 | 1,93 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.
- 1Hawaii Rainbow Warriors1,72 1,80+4,7 %
- 2Seattle Redhawks2,00 2,05+2,5 %