George Washington Revolutionaries – Navy Midshipmen: kurzy
George Washington Revolutionaries 91, Navy Midshipmen 39
1. čtvrtina 44–242. čtvrtina 47–15Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries | 2 · Navy Midshipmen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 1,02 | 12,0 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −19 | 2 · Navy Midshipmen +19 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 149 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries | X · Remíza | 2 · Navy Midshipmen | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 1,03 | 24,0 | 10,75 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,38 | 2,57 | 89,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,3 % | 1,43 | 2,45 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 % | 1,49 | 2,32 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 % | 1,62 | 2,10 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,72 | 2,02 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,80 | 1,92 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 1,90 | 1,86 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,97 | 1,76 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,08 | 1,68 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 % | 2,12 | 1,60 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 % | 2,22 | 1,53 | 90,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 2,35 | 1,47 | 90,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,46 | 1,42 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,60 | 1,38 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 69,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 70,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 71,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 72,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 73,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,86 | 1,81 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 38,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,80 | 1,87 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −26,5 | 2 · Navy Midshipmen +26,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 2,95 | 1,29 | 89,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −25,5 | 2 · Navy Midshipmen +25,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,80 | 1,32 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −24,5 | 2 · Navy Midshipmen +24,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,60 | 1,38 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −23,5 | 2 · Navy Midshipmen +23,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,3 % | 2,42 | 1,44 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −22,5 | 2 · Navy Midshipmen +22,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 % | 2,27 | 1,51 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −21,5 | 2 · Navy Midshipmen +21,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −20,5 | 2 · Navy Midshipmen +20,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −19,5 | 2 · Navy Midshipmen +19,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,92 | 1,81 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −18,5 | 2 · Navy Midshipmen +18,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,82 | 1,92 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −17,5 | 2 · Navy Midshipmen +17,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,72 | 1,99 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −16,5 | 2 · Navy Midshipmen +16,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,63 | 2,11 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −15,5 | 2 · Navy Midshipmen +15,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,61 | 2,14 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −14,5 | 2 · Navy Midshipmen +14,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 1,47 | 2,42 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −13,5 | 2 · Navy Midshipmen +13,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 % | 1,36 | 2,65 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −12,5 | 2 · Navy Midshipmen +12,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 1,32 | 2,85 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −11,5 | 2 · Navy Midshipmen +11,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 1,27 | 3,10 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −10,5 | 2 · Navy Midshipmen +10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,28 | 3,00 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −9,5 | 2 · Navy Midshipmen +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,2 % | 1,23 | 3,25 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −12,5 | 2 · Navy Midshipmen +12,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −11,5 | 2 · Navy Midshipmen +11,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −10,5 | 2 · Navy Midshipmen +10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −9,5 | 2 · Navy Midshipmen +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −8,5 | 2 · Navy Midshipmen +8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −7,5 | 2 · Navy Midshipmen +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · George Washington Revolutionaries −6,5 | 2 · Navy Midshipmen +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- 1George Washington Revolutionaries1,06 1,02−3,8 %
- 2Navy Midshipmen7,40 13,0+75,7 %