Přejít na obsah

DePaul Blue Demons – West Georgia Wolves: kurzy

NCAA – basketbal

DePaul Blue Demons 75, West Georgia Wolves 58

Konec1. čtvrtina 29–312. čtvrtina 46–27

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons2 · West Georgia WolvesVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 96,4 %1,0121,096,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −252 · West Georgia Wolves +25Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,911,9195,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143 (vč. prodloužení)

Více/méně 143 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,931,8995,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue DemonsX · Remíza2 · West Georgia WolvesVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,0125,017,091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136 (vč. prodloužení)

Více/méně 136 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,382,6791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137 (vč. prodloužení)

Více/méně 137 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,402,7592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,442,4791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138 (vč. prodloužení)

Více/méně 138 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %1,502,3090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139 (vč. prodloužení)

Více/méně 139 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %1,532,4093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,582,2292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140 (vč. prodloužení)

Více/méně 140 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,612,2593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,652,1192,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141 (vč. prodloužení)

Více/méně 141 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,712,1094,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,732,0393,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142 (vč. prodloužení)

Více/méně 142 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 %1,802,0395,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,841,9394,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,921,8594,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144 (vč. prodloužení)

Více/méně 144 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 %2,031,8095,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,001,7693,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145 (vč. prodloužení)

Více/méně 145 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %2,131,6994,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,101,6893,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146 (vč. prodloužení)

Více/méně 146 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %2,301,5994 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %2,131,6191,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147 (vč. prodloužení)

Více/méně 147 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,501,5093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %2,241,5491,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148 (vč. prodloužení)

Více/méně 148 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %2,601,4492,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %2,361,4790,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149 (vč. prodloužení)

Více/méně 149 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %2,801,3892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,501,4190,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150 (vč. prodloužení)

Více/méně 150 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,001,3392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,701,3791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151 (vč. prodloužení)

Více/méně 151 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,671,3991,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152 (vč. prodloužení)

Více/méně 152 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,051,3292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %3,201,2991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 58,5 · 1. poločas

Více/méně 58,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,096,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 60,5 · 1. poločas

Více/méně 60,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,174,5092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 62,5 · 1. poločas

Více/méně 62,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,273,4092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 64,5 · 1. poločas

Více/méně 64,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,402,7092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,602,2092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5 · 1. poločas

Více/méně 67,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,712,0292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,831,8792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 69,5 · 1. poločas

Více/méně 69,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,921,7491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5 · 1. poločas

Více/méně 70,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 71,5 · 1. poločas

Více/méně 71,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,201,5791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 72,5 · 1. poločas

Více/méně 72,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 73,5 · 1. poločas

Více/méně 73,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,121,6292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 74,5 · 1. poločas

Více/méně 74,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 76,5 · 1. poločas

Více/méně 76,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %4,501,1792,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 78,5 · 1. poločas

Více/méně 78,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %6,001,0992,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %1,602,0990,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,851,7790,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 56,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 56,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 %1,542,1389,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,622,0089,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,791,8290,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,921,6990 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 60,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 60,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %2,131,5589,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 61,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 61,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %2,221,5190,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −32,52 · West Georgia Wolves +32,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %3,051,2990,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −322 · West Georgia Wolves +32Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −31,52 · West Georgia Wolves +31,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,751,3590,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −312 · West Georgia Wolves +31Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %3,151,3092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −30,52 · West Georgia Wolves +30,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %2,551,4090,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −302 · West Georgia Wolves +30Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −29,52 · West Georgia Wolves +29,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,371,4891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −292 · West Georgia Wolves +29Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %2,601,4492,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −28,52 · West Georgia Wolves +28,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,221,5591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −282 · West Georgia Wolves +28Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %2,401,5393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −27,52 · West Georgia Wolves +27,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,111,6692,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −272 · West Georgia Wolves +27Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %2,221,6394 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −26,52 · West Georgia Wolves +26,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,971,7793,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −262 · West Georgia Wolves +26Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %2,051,7795 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −25,52 · West Georgia Wolves +25,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,871,9094,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −24,52 · West Georgia Wolves +24,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,761,9893,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −242 · West Georgia Wolves +24Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,692,1394,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −23,52 · West Georgia Wolves +23,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,662,1092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −232 · West Georgia Wolves +23Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,592,3094 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −22,52 · West Georgia Wolves +22,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,622,1692,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −222 · West Georgia Wolves +22Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,632,2294 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −21,52 · West Georgia Wolves +21,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,542,3292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −212 · West Georgia Wolves +21Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,562,3593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −20,52 · West Georgia Wolves +20,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,452,5091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −202 · West Georgia Wolves +20Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −19,52 · West Georgia Wolves +19,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,402,6791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −192 · West Georgia Wolves +19Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,382,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −18,52 · West Georgia Wolves +18,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,342,9091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −182 · West Georgia Wolves +18Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,313,1092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −17,52 · West Georgia Wolves +17,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,303,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −172 · West Georgia Wolves +17Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %1,273,5093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −16,52 · West Georgia Wolves +16,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,253,6092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −23,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −23,52 · West Georgia Wolves +23,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %6,751,0792,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −21,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −21,52 · West Georgia Wolves +21,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %5,001,1392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −19,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −19,52 · West Georgia Wolves +19,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,751,2292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −17,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −17,52 · West Georgia Wolves +17,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,001,3392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −16,52 · West Georgia Wolves +16,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,151,6192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −15,52 · West Georgia Wolves +15,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %2,001,6791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −14,52 · West Georgia Wolves +14,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %1,851,8692,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −13,52 · West Georgia Wolves +13,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,751,9892,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −12,52 · West Georgia Wolves +12,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,592,1791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −11,52 · West Georgia Wolves +11,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −10,52 · West Georgia Wolves +10,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,612,1592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −9,52 · West Georgia Wolves +9,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %1,512,4593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −7,52 · West Georgia Wolves +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,273,4092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −5,52 · West Georgia Wolves +5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,174,5092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −3,52 · West Georgia Wolves +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,096,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · DePaul Blue Demons −10,52 · West Georgia Wolves +10,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,801,9292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1DePaul Blue Demons1,01 1,01Beze změny
  • 2West Georgia Wolves12,5 25,0kurz roste+100 %