Connecticut Huskies – Michigan Wolverines: kurzy
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies | 2 · Michigan Wolverines | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,42 | 2,77 | 93,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −5,5 | 2 · Michigan Wolverines +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 1,88 | 1,86 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies | X · Remíza | 2 · Michigan Wolverines | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 1,47 | 11,5 | 2,90 | 90,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 73,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 74,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 75,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 76,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 77,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −9,5 | 2 · Michigan Wolverines +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,50 | 1,45 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −8,5 | 2 · Michigan Wolverines +8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −7,5 | 2 · Michigan Wolverines +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −6,5 | 2 · Michigan Wolverines +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,99 | 1,69 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −4,5 | 2 · Michigan Wolverines +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 1,71 | 1,94 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −3,5 | 2 · Michigan Wolverines +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −2,5 | 2 · Michigan Wolverines +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Connecticut Huskies −1,5 | 2 · Michigan Wolverines +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 6 sázkových kanceláří.
- 1Connecticut Huskies1,42 1,41−0,4 %
- 2Michigan Wolverines2,80 2,78−0,4 %