Clemson Tigers – Stetson Hatters: kurzy
Clemson Tigers 85, Stetson Hatters 72
1. čtvrtina 49–242. čtvrtina 36–48Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers | 2 · Stetson Hatters | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 96,3 % | 1,01 | 20,5 | 96,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −22,5 | 2 · Stetson Hatters +22,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 1,86 | 1,89 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers | X · Remíza | 2 · Stetson Hatters | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 1,01 | 25,0 | 14,0 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 137 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 1,37 | 2,67 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 138 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 1,42 | 2,47 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 139 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 1,48 | 2,35 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 140 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,53 | 2,40 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 141 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,61 | 2,25 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,69 | 2,13 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,70 | 2,07 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 143 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,77 | 2,05 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 145 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 2,05 | 1,77 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,95 | 1,79 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 146 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 2,15 | 1,67 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 2,06 | 1,69 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 147 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 2,30 | 1,59 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 148 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 % | 2,23 | 1,54 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 149 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,5 % | 2,32 | 1,48 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 150 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,3 % | 2,45 | 1,43 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 151 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 2,57 | 1,39 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 3,30 | 1,29 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 66,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 67,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 68,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,80 | 1,90 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 69,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 70,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 1,97 | 1,71 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 71,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,17 | 1,60 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 72,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,82 | 1,83 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,96 | 1,72 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 56,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 60,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 61,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −33 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −33 | 2 · Stetson Hatters +33 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 3,50 | 1,27 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −32,5 | 2 · Stetson Hatters +32,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,96 | 1,31 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −32 | 2 · Stetson Hatters +32 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −31,5 | 2 · Stetson Hatters +31,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 2,73 | 1,36 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −31 | 2 · Stetson Hatters +31 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −30,5 | 2 · Stetson Hatters +30,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 2,50 | 1,43 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −30 | 2 · Stetson Hatters +30 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −29,5 | 2 · Stetson Hatters +29,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 2,63 | 1,41 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −29 | 2 · Stetson Hatters +29 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −28,5 | 2 · Stetson Hatters +28,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,5 % | 2,67 | 1,37 | 90,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −28 | 2 · Stetson Hatters +28 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 2,22 | 1,63 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −27,5 | 2 · Stetson Hatters +27,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,29 | 1,54 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −27 | 2 · Stetson Hatters +27 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −26,5 | 2 · Stetson Hatters +26,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,15 | 1,64 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −26 | 2 · Stetson Hatters +26 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 2,00 | 1,83 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −25,5 | 2 · Stetson Hatters +25,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 2,03 | 1,75 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −25 | 2 · Stetson Hatters +25 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −24,5 | 2 · Stetson Hatters +24,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,06 | 1,68 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −24 | 2 · Stetson Hatters +24 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,71 | 2,10 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −23,5 | 2 · Stetson Hatters +23,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −23 | 2 · Stetson Hatters +23 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,63 | 2,22 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −22 | 2 · Stetson Hatters +22 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,53 | 2,40 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −21,5 | 2 · Stetson Hatters +21,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,74 | 2,01 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −21 | 2 · Stetson Hatters +21 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −20,5 | 2 · Stetson Hatters +20,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −20 | 2 · Stetson Hatters +20 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −19,5 | 2 · Stetson Hatters +19,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 % | 1,54 | 2,22 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −19 | 2 · Stetson Hatters +19 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,31 | 3,10 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −18,5 | 2 · Stetson Hatters +18,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,3 % | 1,46 | 2,37 | 90,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −18 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −18 | 2 · Stetson Hatters +18 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 1,27 | 3,50 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −17,5 | 2 · Stetson Hatters +17,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 % | 1,40 | 2,55 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −16,5 | 2 · Stetson Hatters +16,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,34 | 2,73 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −15,5 | 2 · Stetson Hatters +15,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −15,5 | 2 · Stetson Hatters +15,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,20 | 1,54 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −14,5 | 2 · Stetson Hatters +14,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −13,5 | 2 · Stetson Hatters +13,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −12,5 | 2 · Stetson Hatters +12,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,80 | 1,92 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −11,5 | 2 · Stetson Hatters +11,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −10,5 | 2 · Stetson Hatters +10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,58 | 2,17 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −9,5 | 2 · Stetson Hatters +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,61 | 2,17 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −10,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −10,5 | 2 · Stetson Hatters +10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −9,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Clemson Tigers −9,5 | 2 · Stetson Hatters +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,82 | 1,89 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.
- 1Clemson Tigers1,01 1,01Beze změny
- 2Stetson Hatters20,25 21,5+6,2 %