Arkansas Razorbacks – Arkansas Pine Bluff Golden Lions: kurzy na více/méně
Arkansas Razorbacks 106, Arkansas Pine Bluff Golden Lions 61
1. čtvrtina 47–282. čtvrtina 59–33Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,21 | 3,90 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,24 | 3,70 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,31 | 3,10 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,36 | 2,90 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 1,38 | 2,66 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 1,43 | 2,52 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,53 | 2,30 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 % | 1,40 | 2,55 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 % | 1,46 | 2,39 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 % | 1,52 | 2,28 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,59 | 2,30 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 1,60 | 2,14 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,73 | 1,97 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,71 | 2,10 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,74 | 2,00 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,83 | 1,91 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 167 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,90 | 1,84 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 168 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 2,00 | 1,83 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 169 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,09 | 1,66 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 170 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,33 | 1,57 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 2,17 | 1,58 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 171 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 2,27 | 1,52 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 172 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 % | 2,40 | 1,45 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 173 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 % | 2,52 | 1,40 | 90 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 174 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 2,72 | 1,36 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 3,90 | 1,21 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 75,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 76,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 77,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 78,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,83 | 1,91 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 79,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,84 | 1,84 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 80,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 81,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 82,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.