Přejít na obsah

Appalachian State Mountaineers – Merrimack Warriors: kurzy

NCAA – basketbal

Appalachian State Mountaineers 63, Merrimack Warriors 49

Konec1. čtvrtina 43–212. čtvrtina 20–28

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers2 · Merrimack WarriorsVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %2,311,5893,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +32 · Merrimack Warriors −3Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,891,9395,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 134 (vč. prodloužení)

Více/méně 134 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,931,8995,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State MountaineersX · Remíza2 · Merrimack WarriorsVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,4710,01,6790,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 126,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 126,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,362,6790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 127,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 127,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,412,5290,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 128,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 128,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,472,3891,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 129,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 129,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,512,2991,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 130,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 130,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,582,2092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 131,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 131,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,682,1093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,762,0093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,851,9093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,921,8393,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,001,7593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,081,6892,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,171,6092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,311,5191,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,381,4790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %2,521,4190,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,601,3890,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 59,5 · 1. poločas

Více/méně 59,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,612,1592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 60,5 · 1. poločas

Více/méně 60,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,721,9591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 61,5 · 1. poločas

Více/méně 61,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,831,8792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 62,5 · 1. poločas

Více/méně 62,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 63,5 · 1. poločas

Více/méně 63,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 64,5 · 1. poločas

Více/méně 64,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,171,6092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 65,5 · 1. poločas

Více/méně 65,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,752,0093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5 · 1. poločas

Více/méně 67,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %2,001,7593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %2,151,6593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 63,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 63,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 64,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 64,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 65,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 65,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,841,8793 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 66,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 66,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,911,7892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 67,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 67,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 68,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 68,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 28,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 28,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %1,602,0088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 29,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 29,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 30,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 30,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 31,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 31,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,582,1591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,712,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,871,8593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,001,7292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,171,5791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %1,602,0088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers −4,52 · Merrimack Warriors +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %3,201,2589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers −3,52 · Merrimack Warriors +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %2,871,3089,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers −2,52 · Merrimack Warriors +2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,621,3890,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers −1,52 · Merrimack Warriors +1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,381,4791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +1,52 · Merrimack Warriors −1,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %2,151,6593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +2,52 · Merrimack Warriors −2,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,971,7893,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +3,52 · Merrimack Warriors −3,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,821,9293,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +4,52 · Merrimack Warriors −4,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,702,0793,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +5,52 · Merrimack Warriors −5,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,582,2592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +6,52 · Merrimack Warriors −6,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +7,52 · Merrimack Warriors −7,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,412,6091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +8,52 · Merrimack Warriors −8,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,322,8089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +9,52 · Merrimack Warriors −9,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,263,1089,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +10,52 · Merrimack Warriors −10,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,213,4589,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +11,52 · Merrimack Warriors −11,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,1 %1,163,8589,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers −0,52 · Merrimack Warriors +0,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +0,52 · Merrimack Warriors −0,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,021,6791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +1,52 · Merrimack Warriors −1,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,901,8493,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +2,52 · Merrimack Warriors −2,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,752,0093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +3,52 · Merrimack Warriors −3,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,602,1792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Appalachian State Mountaineers +1,52 · Merrimack Warriors −1,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,791,9192,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Appalachian State Mountaineers2,40 2,33kurz klesá−2,7 %
  • 2Merrimack Warriors1,55 1,58kurz roste+2,2 %