Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek2 · Stal Ostrów WielkopolskiVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,342,9592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −6,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +6,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,871,8192,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,831,8592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil WłocławekX · Remíza2 · Stal Ostrów WielkopolskiVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,4014,753,2692,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil WłocławekX · Remíza2 · Stal Ostrów WielkopolskiVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,4916,02,6089,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil WłocławekX · Remíza2 · Stal Ostrów WielkopolskiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,6013,02,4089,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,155,0093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,174,7093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,194,4093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,224,0093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %1,253,7093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,283,4093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,323,2093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,353,0093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,402,7292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,442,5792,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,492,4292,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,542,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,592,1792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,652,0791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,731,9792,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163 (vč. prodloužení)

Více/méně 163 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,871,8091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,971,7492,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %2,111,6492,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,211,5892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,331,5191,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,451,4691,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %2,581,4392,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,601,4191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %2,681,3991,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %3,201,3293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %3,401,2893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %3,701,2593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %4,001,2394,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %4,301,2093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %4,701,1793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %4,701,1793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %4,701,1793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 77,5 · 1. poločas

Více/méně 77,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 78,5 · 1. poločas

Více/méně 78,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 79,5 · 1. poločas

Více/méně 79,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 80,5 · 1. poločas

Více/méně 80,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 81,5 · 1. poločas

Více/méně 81,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 1. poločas

Více/méně 82,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,951,7191,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 1. poločas

Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 77,5 · 2. poločas

Více/méně 77,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 78,5 · 2. poločas

Více/méně 78,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 79,5 · 2. poločas

Více/méně 79,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 80,5 · 2. poločas

Více/méně 80,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 81,5 · 2. poločas

Více/méně 81,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 2. poločas

Více/méně 82,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 2. poločas

Více/méně 83,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,301,5592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 2. poločas

Více/méně 84,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,472,5092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,451,4791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 74,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 74,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,502,4593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,451,4791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 36,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 36,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 37,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 37,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,451,4791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −18,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +18,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %5,601,1394 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −17,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +17,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %5,801,1293,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −16,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +16,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %5,201,1493,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −15,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +15,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %4,601,1793,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −14,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %4,201,2193,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −13,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +13,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %3,701,2593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −12,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +12,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %3,301,3093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −11,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +11,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %2,751,4193,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −10,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +10,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %2,701,4393,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −9,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +9,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %2,321,5492,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −8,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +8,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %2,251,5491,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −7,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +7,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,041,7393,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −5,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +5,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,741,9291,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −4,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +4,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,632,1192 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −3,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %1,512,4493,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −2,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %1,442,6593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 %1,422,7593,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,333,1093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +2,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,283,4093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +3,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,263,7094 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +4,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,224,1094 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +5,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %1,174,8094,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +6,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %1,145,4094,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −7,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,501,4792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −6,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −5,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,051,6591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −4,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,051,6591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −3,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +3,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,881,7891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −2,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,741,9291,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,632,0791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −0,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −5,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,501,4792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −4,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −3,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −2,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −0,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +0,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek +1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,452,5592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −2,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −1,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Anwil Włocławek −0,52 · Stal Ostrów Wielkopolski +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,761,9091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.

  • 1Anwil Włocławek1,32 1,34kurz roste+1,1 %
  • 2Stal Ostrów Wielkopolski3,15 2,95kurz klesá−6,3 %