Tyrese Maxey
Obránce
- Věk
- 26
- Výška
- 188 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 7 | 7 | 37,6 | 29,6 | 4,1 | 4,4 | 1,7 | 0,7 | 2,3 | 48,7 % | 35,2 % | 83,0 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 70 | 70 | 38,0 | 28,3 | 4,1 | 6,6 | 1,9 | 0,8 | 2,4 | 46,2 % | 36,7 % | 89,2 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 52 | 52 | 37,7 | 26,3 | 3,3 | 6,1 | 1,8 | 0,4 | 2,4 | 43,7 % | 33,7 % | 87,9 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 70 | 70 | 37,5 | 25,9 | 3,7 | 6,2 | 1,0 | 0,5 | 1,7 | 45,0 % | 37,3 % | 86,8 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 60 | 41 | 33,6 | 20,3 | 2,9 | 3,5 | 0,8 | 0,1 | 1,3 | 48,1 % | 43,4 % | 84,5 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAPhiladelphia 76ers | 75 | 74 | 35,3 | 17,5 | 3,2 | 4,3 | 0,7 | 0,4 | 1,2 | 48,5 % | 42,7 % | 86,6 % |
| Celkem za kariéru | 334 | 314 | 36,5 | 23,7 | 3,5 | 5,3 | 1,2 | 0,5 | 1,8 | 46,2 % | 38,0 % | 87,2 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Chicago Bulls · NBA | 126:107Výhra | Zákl. | 36 | 26 | 4 | 11 | 2 | 2 | 4 | 3 |
| HVenku: Charlotte Hornets · NBA | 104:109Výhra | Zákl. | 38 | 38 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 |
| DDoma: New York Knicks · NBA | 98:93Výhra | Zákl. | 38 | 27 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| HVenku: Indiana Pacers · NBA | 109:114Výhra | Zákl. | 36 | 27 | 5 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 |
| DDoma: Detroit Pistons · NBA | 93:106Prohra | Zákl. | 34 | 29 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 4 |
| DDoma: Milwaukee Bucks · NBA | 127:116Výhra | Zákl. | 35 | 24 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| DDoma: Cleveland Cavaliers · NBA | 114:106Výhra | Zákl. | 42 | 32 | 3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 |
| HVenku: New York Knicks · NBA | 100:106Výhra | Zákl. | 40 | 28 | 4 | 5 | 3 | 3 | 2 | 3 |