LJ Cryer
Obránce · Č. 18
- Věk
- 25
- Výška
- 183 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAGolden State Warriors | 5 | – | 5,6 | 3,6 | 0,4 | 1,4 | – | – | 0,2 | 40,0 % | 55,6 % | 50,0 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAGolden State Warriors | 18 | 1 | 16,2 | 8,2 | 1,6 | 1,0 | 0,2 | – | 0,8 | 40,2 % | 39,4 % | 89,5 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NCAAHouston Cougars | 40 | 40 | 32,7 | 15,7 | 2,4 | 2,0 | 0,9 | 0,1 | 1,1 | 41,1 % | 42,4 % | 89,5 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NCAAHouston Cougars | 37 | 37 | 32,1 | 15,5 | 2,4 | 1,9 | 1,1 | 0,1 | 0,9 | 41,1 % | 38,8 % | 87,1 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NCAAHouston Cougars | 31 | 31 | 32,3 | 15,0 | 2,1 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 1,6 | 45,3 % | 41,5 % | 89,4 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NCAAHouston Cougars | 19 | 3 | 25,9 | 13,5 | 1,5 | 1,7 | 0,8 | 0,1 | 1,7 | 47,6 % | 46,9 % | 77,8 % |
| Celkem za kariéru | 150 | 112 | 28,7 | 13,9 | 2,1 | 1,8 | 0,7 | 0,1 | 1,2 | 42,6 % | 41,5 % | 87,2 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Phoenix Suns · NBA | 116:113Výhra | Náhr. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DDoma: LA Clippers · NBA | 124:112Výhra | Náhr. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HVenku: Denver Nuggets · NBA | 114:134Výhra | Náhr. | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| HVenku: Phoenix Suns · NBA | 131:122Prohra | Náhr. | 14 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| HVenku: Los Angeles Lakers · NBA | 127:105Prohra | Náhr. | 9 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |