Jaylen Clark
Obránce · Č. 7
- Věk
- 25
- Výška
- 196 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAMinnesota Timberwolves | 6 | – | 9,3 | 3,7 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 50,0 % | 44,4 % | 50,0 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAMinnesota Timberwolves | 68 | 1 | 13,1 | 4,0 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,1 | 0,3 | 43,4 % | 32,7 % | 65,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAMinnesota Timberwolves | 40 | 4 | 13,1 | 4,1 | 1,3 | 0,7 | 0,9 | 0,1 | 0,2 | 46,7 % | 43,1 % | 78,4 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NCAAUCLA Bruins | 30 | 29 | 30,5 | 13,0 | 6,0 | 1,9 | 2,6 | 0,3 | 1,2 | 48,1 % | 32,9 % | 69,8 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NCAAUCLA Bruins | 29 | 6 | 18,1 | 6,7 | 3,8 | 1,0 | 1,1 | 0,2 | 0,7 | 50,6 % | 25,9 % | 54,2 % |
| Celkem za kariéru | 173 | 40 | 16,8 | 6,0 | 2,7 | 0,9 | 1,1 | 0,2 | 0,5 | 47,1 % | 34,5 % | 66,4 % |
Zobrazit všechny sezóny (5)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Milwaukee Bucks · NBA | 112:100Výhra | Náhr. | 21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| HVenku: San Antonio Spurs · NBA | 121:111Prohra | Náhr. | 20 | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| DDoma: LA Clippers · NBA | 127:101Výhra | Náhr. | 17 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| DDoma: Golden State Warriors · NBA | 114:119Prohra | Náhr. | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| DDoma: Toronto Raptors · NBA | 117:94Výhra | Náhr. | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| HVenku: Orlando Magic · NBA | 93:115Výhra | Náhr. | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HVenku: Miami Heat · NBA | 106:131Výhra | Náhr. | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |