Jalen Green
Obránce · Č. 4
- Věk
- 24
- Výška
- 193 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns | 5 | 5 | 28,4 | 11,0 | 3,6 | 3,6 | 0,6 | 0,8 | 2,4 | 41,8 % | 22,2 % | 45,5 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAPhoenix Suns | 32 | 27 | 25,9 | 17,8 | 3,6 | 2,8 | 1,1 | 0,3 | 2,3 | 42,2 % | 31,3 % | 74,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 82 | 82 | 32,9 | 21,0 | 4,6 | 3,4 | 0,9 | 0,3 | 2,5 | 42,3 % | 35,4 % | 81,3 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 82 | 82 | 31,7 | 19,6 | 5,2 | 3,5 | 0,8 | 0,3 | 2,3 | 42,3 % | 33,2 % | 80,4 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 76 | 76 | 34,2 | 22,1 | 3,7 | 3,7 | 0,8 | 0,2 | 2,6 | 41,7 % | 33,8 % | 78,6 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 67 | 67 | 31,9 | 17,3 | 3,4 | 2,6 | 0,7 | 0,3 | 2,0 | 42,6 % | 34,3 % | 79,7 % |
| Celkem za kariéru | 344 | 339 | 32,0 | 19,8 | 4,2 | 3,3 | 0,8 | 0,3 | 2,4 | 42,2 % | 33,8 % | 79,3 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Portland Trail Blazers · NBA | 85:104 | Náhr. | 22 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 |
| HVenku: Golden State Warriors · NBA | 116:113Prohra | Zákl. | 36 | 11 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 2 |
| DDoma: Denver Nuggets · NBA | 120:127Prohra | Zákl. | 25 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| HVenku: Oklahoma City Thunder · NBA | 125:114Prohra | Zákl. | 30 | 20 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| DDoma: Golden State Warriors · NBA | 131:122Výhra | Zákl. | 26 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| HVenku: Portland Trail Blazers · NBA | 124:83Prohra | Zákl. | 25 | 10 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 |