Domantas Sabonis
Křídlo · Č. 11
- Věk
- 30
- Výška
- 208 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 6 | 6 | 37,0 | 16,0 | 15,8 | 7,3 | 1,0 | 0,2 | 3,7 | 69,1 % | 50,0 % | 82,6 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 19 | 15 | 29,7 | 15,8 | 11,4 | 4,1 | 0,9 | 0,2 | 2,7 | 54,3 % | 18,5 % | 72,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 70 | 70 | 34,7 | 19,1 | 13,9 | 6,0 | 0,7 | 0,4 | 2,9 | 59,0 % | 41,7 % | 75,4 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 82 | 82 | 35,7 | 19,4 | 13,7 | 8,2 | 0,9 | 0,6 | 3,3 | 59,4 % | 37,9 % | 70,4 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 79 | 79 | 34,6 | 19,1 | 12,3 | 7,3 | 0,8 | 0,5 | 2,9 | 61,5 % | 37,4 % | 74,2 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAIndiana Pacers / Sacramento Kings | 62 | 61 | 34,5 | 18,9 | 12,1 | 5,2 | 1,0 | 0,4 | 3,1 | 57,3 % | 31,2 % | 74,1 % |
| Celkem za kariéru | 318 | 313 | 34,6 | 18,9 | 13,0 | 6,6 | 0,8 | 0,5 | 3,1 | 59,2 % | 36,3 % | 73,4 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HVenku: Dallas Mavericks · NBA | 100:115Výhra | Zákl. | 31 | 9 | 7 | 4 | 1 | 0 | 4 | 4 |
| HVenku: Memphis Grizzlies · NBA | 136:105Prohra | Zákl. | 38 | 11 | 14 | 8 | 1 | 0 | 2 | 4 |
| HVenku: New Orleans Pelicans · NBA | 132:120Prohra | Zákl. | 40 | 9 | 15 | 7 | 2 | 1 | 7 | 4 |
| HVenku: San Antonio Spurs · NBA | 130:103Prohra | Zákl. | 37 | 20 | 14 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| DDoma: Memphis Grizzlies · NBA | 112:123Prohra | Zákl. | 35 | 15 | 15 | 3 | 2 | 0 | 4 | 5 |
| DDoma: Portland Trail Blazers · NBA | 120:128Prohra | Zákl. | 39 | 27 | 19 | 10 | 0 | 0 | 5 | 5 |
| HVenku: LA Clippers · NBA | 121:96Prohra | Zákl. | 34 | 14 | 18 | 8 | 1 | 0 | 3 | 3 |