Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 %1,422,8594,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −32 · Fenerbahce +3Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171 (vč. prodloužení)

Více/méně 171 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real MadridX · Remíza2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,4615,53,0292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real MadridX · Remíza2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,5417,02,4689,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real MadridX · Remíza2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,6513,02,3089,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %1,592,1391 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %1,592,0990,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. čtvrtina

Vítěz · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %1,602,1191 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 4. čtvrtina

Vítěz · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid2 · FenerbahceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,642,0591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %1,126,2595 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,184,1792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,144,7591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,184,1792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,203,9091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,223,7091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,243,6092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,283,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,313,1592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,343,0092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,372,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,422,6792,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,482,4792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,522,3993,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,592,2593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,652,1593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,732,0393,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,831,9293,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172 (vč. prodloužení)

Více/méně 172 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,901,8694 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173 (vč. prodloužení)

Více/méně 173 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,951,8093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 %2,051,7394,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %2,151,6593,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,251,5993,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,361,5392,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %2,521,4893,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %2,661,4393,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,841,3993,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,981,3693,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %3,101,3393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %3,201,3092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,421,2792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %3,601,2492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 186,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 186,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %3,921,2192,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 187,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 187,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %4,101,1891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 188,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 188,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %4,201,1892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 190,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 190,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 %5,501,1595,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 77,5 · 1. poločas

Více/méně 77,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,223,7091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 79,5 · 1. poločas

Více/méně 79,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,303,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 81,5 · 1. poločas

Více/méně 81,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,402,6591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 1. poločas

Více/méně 82,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 1. poločas

Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,761,9191,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,911,8092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,931,7291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 89,5 · 1. poločas

Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,211,5791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 90,5 · 1. poločas

Více/méně 90,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,301,5592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 91,5 · 1. poločas

Více/méně 91,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,501,4591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 93,5 · 1. poločas

Více/méně 93,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,901,3491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 81,5 · 2. poločas

Více/méně 81,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 2. poločas

Více/méně 82,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 2. poločas

Více/méně 83,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 2. poločas

Více/méně 84,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 2. poločas

Více/méně 85,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 2. poločas

Více/méně 86,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 2. poločas

Více/méně 87,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 2. poločas

Více/méně 88,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,552,1990,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %1,701,9691 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,871,7790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,081,6190,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 45,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 45,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %2,341,4991 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 40,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,482,3590,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,612,0990,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,761,8890,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,941,7190,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,161,5790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 40,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,572,1690,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,721,9390,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %2,111,5990,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,381,4790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 40,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,532,2390,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,662,0190,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,811,8290,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,991,6790,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,502,3090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,502,4593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,572,2392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,672,0291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,781,8991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,931,7792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %2,061,6491,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,472,3590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,502,2590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,582,2292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,692,0392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,801,8992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,931,7591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %2,061,6491,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,502,2590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,351,4790,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −17,52 · Fenerbahce +17,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %5,401,1393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −16,52 · Fenerbahce +16,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %4,651,1491,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −15,52 · Fenerbahce +15,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %4,351,1792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −14,52 · Fenerbahce +14,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %4,201,1892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −13,52 · Fenerbahce +13,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %3,801,2292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −12,52 · Fenerbahce +12,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −11,52 · Fenerbahce +11,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,121,3192,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −10,52 · Fenerbahce +10,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −9,52 · Fenerbahce +9,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,601,4492,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −8,52 · Fenerbahce +8,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,401,5192,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −7,52 · Fenerbahce +7,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,201,6193 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −6,52 · Fenerbahce +6,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,011,7593,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −62 · Fenerbahce +6Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −5,52 · Fenerbahce +5,5Výplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,871,8994 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −52 · Fenerbahce +5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −4,52 · Fenerbahce +4,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 %1,772,0194,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −42 · Fenerbahce +4Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −3,52 · Fenerbahce +3,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,632,1993,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −2,52 · Fenerbahce +2,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,532,3793,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,462,5592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +1,52 · Fenerbahce −1,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,362,9593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +2,52 · Fenerbahce −2,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,303,1792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +3,52 · Fenerbahce −3,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,263,4092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +4,52 · Fenerbahce −4,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,233,7292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +5,52 · Fenerbahce −5,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,194,1792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +6,52 · Fenerbahce −6,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,164,5092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +7,52 · Fenerbahce −7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,144,5591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +8,52 · Fenerbahce −8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,134,8291,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +9,52 · Fenerbahce −9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %1,125,8093,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −7,52 · Fenerbahce +7,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,751,3992,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −6,52 · Fenerbahce +6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,551,4492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −5,52 · Fenerbahce +5,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,321,5392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −4,52 · Fenerbahce +4,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,101,6492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −3,52 · Fenerbahce +3,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,931,7591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −2,52 · Fenerbahce +2,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,801,8892 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,672,0592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,562,2592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +0,52 · Fenerbahce −0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +1,52 · Fenerbahce −1,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,402,7292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +2,52 · Fenerbahce −2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,382,7391,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +3,52 · Fenerbahce −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,303,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +4,52 · Fenerbahce −4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,253,5092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −6,52 · Fenerbahce +6,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,751,3992,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −5,52 · Fenerbahce +5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,471,4792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −4,52 · Fenerbahce +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −3,52 · Fenerbahce +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,101,6592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −2,52 · Fenerbahce +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,921,7691,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,781,9292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +0,52 · Fenerbahce −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,552,2792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +1,52 · Fenerbahce −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,462,5092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +2,52 · Fenerbahce −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,392,7592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +3,52 · Fenerbahce −3,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,392,7392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −5,52 · Fenerbahce +5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,951,3492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −4,52 · Fenerbahce +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,551,4492 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −3,52 · Fenerbahce +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,271,5592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −2,52 · Fenerbahce +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,021,6992 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,821,8792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,652,0791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +0,52 · Fenerbahce −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,542,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +1,52 · Fenerbahce −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,422,6292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +2,52 · Fenerbahce −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,323,0592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +3,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +3,52 · Fenerbahce −3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,303,1592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 2. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,921,7892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 2. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,771,9292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 3. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 3. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,821,8792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −1,52 · Fenerbahce +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,881,8092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid −0,52 · Fenerbahce +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,781,9091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Real Madrid +0,52 · Fenerbahce −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,761,9291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.

  • 1Real Madrid1,61 1,42kurz klesá−11,8 %
  • 2Fenerbahce2,27 2,85kurz roste+25,3 %