Partizan Bělehrad – Baskonia: kurzy
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad | 2 · Baskonia | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,31 | 3,35 | 94,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −7,5 | 2 · Baskonia +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,92 | 1,82 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,87 | 1,90 | 94,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad | X · Remíza | 2 · Baskonia | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 % | 1,37 | 12,0 | 3,50 | 91 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad | X · Remíza | 2 · Baskonia | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,7 % | 1,47 | 13,0 | 2,70 | 88,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad | X · Remíza | 2 · Baskonia | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,5 % | 1,50 | 14,0 | 2,55 | 88,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,17 | 4,30 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,19 | 4,00 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,21 | 3,77 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,24 | 3,52 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,31 | 3,10 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,35 | 2,92 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,39 | 2,76 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,43 | 2,62 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,48 | 2,50 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,53 | 2,36 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 1,58 | 2,27 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 1,65 | 2,17 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 1,71 | 2,06 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,80 | 1,97 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 % | 1,96 | 1,80 | 93,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 2,03 | 1,72 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 2,15 | 1,65 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 2,25 | 1,59 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 2,46 | 1,49 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,35 | 1,27 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,50 | 1,25 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 3,72 | 1,22 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 3,95 | 1,20 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 185,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 4,20 | 1,17 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 81,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 82,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 83,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 87,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 88,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 80,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 81,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 82,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 83,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 87,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −18,5 | 2 · Baskonia +18,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 5,00 | 1,15 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −17,5 | 2 · Baskonia +17,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 4,35 | 1,16 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −16,5 | 2 · Baskonia +16,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −15,5 | 2 · Baskonia +15,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 3,62 | 1,23 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −14,5 | 2 · Baskonia +14,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 3,30 | 1,27 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −13,5 | 2 · Baskonia +13,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,02 | 1,32 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −12,5 | 2 · Baskonia +12,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,80 | 1,37 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −11,5 | 2 · Baskonia +11,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −10,5 | 2 · Baskonia +10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 2,42 | 1,50 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −9,5 | 2 · Baskonia +9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 2,25 | 1,59 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −8,5 | 2 · Baskonia +8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 2,08 | 1,70 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −6,5 | 2 · Baskonia +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,79 | 1,98 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −5,5 | 2 · Baskonia +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,66 | 2,11 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −4,5 | 2 · Baskonia +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,55 | 2,30 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −3,5 | 2 · Baskonia +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,46 | 2,53 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −2,5 | 2 · Baskonia +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,40 | 2,71 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,35 | 2,91 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +1,5 | 2 · Baskonia −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,26 | 3,37 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +2,5 | 2 · Baskonia −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,23 | 3,65 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +3,5 | 2 · Baskonia −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,20 | 3,90 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +4,5 | 2 · Baskonia −4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,17 | 4,27 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +5,5 | 2 · Baskonia −5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,15 | 4,62 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +6,5 | 2 · Baskonia −6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,13 | 5,40 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −7,5 | 2 · Baskonia +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,57 | 1,43 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −6,5 | 2 · Baskonia +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,30 | 1,53 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −5,5 | 2 · Baskonia +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,10 | 1,64 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −4,5 | 2 · Baskonia +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,95 | 1,74 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −3,5 | 2 · Baskonia +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,84 | 1,85 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −2,5 | 2 · Baskonia +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,58 | 2,20 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −0,5 | 2 · Baskonia +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,49 | 2,42 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +0,5 | 2 · Baskonia −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −7,5 | 2 · Baskonia +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,72 | 1,39 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −6,5 | 2 · Baskonia +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −5,5 | 2 · Baskonia +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −4,5 | 2 · Baskonia +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −3,5 | 2 · Baskonia +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −2,5 | 2 · Baskonia +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −0,5 | 2 · Baskonia +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,53 | 2,32 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +0,5 | 2 · Baskonia −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,45 | 2,52 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +1,5 | 2 · Baskonia −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,39 | 2,72 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −6,5 | 2 · Baskonia +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −5,5 | 2 · Baskonia +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,75 | 1,38 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −4,5 | 2 · Baskonia +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,42 | 1,49 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −3,5 | 2 · Baskonia +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −2,5 | 2 · Baskonia +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −0,5 | 2 · Baskonia +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,59 | 2,17 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +0,5 | 2 · Baskonia −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,47 | 2,47 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +1,5 | 2 · Baskonia −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,36 | 2,85 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad +2,5 | 2 · Baskonia −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 2. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 3. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 4. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Partizan Bělehrad −1,5 | 2 · Baskonia +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 5 sázkových kanceláří.
- 1Partizan Bělehrad1,30 1,31+0,8 %
- 2Baskonia3,35 3,35Beze změny