Hapoel Jeruzalém – Aris Soluň: kurzy a tipy, středa 4. 11. 2026 20:00
Hapoel Jeruzalém – Aris Soluň,st 4. 11.20:00
Kdo vyhraje · podle kurzů10 sázkových kanceláří
- 60 % Hapoel Jeruzalém
- 40 % Aris Soluň
Srovnání kurzů
Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém | 22 · Aris Soluň | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,56 | 2,33 | 93,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −4 | 22 · Aris Soluň +4 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém | XX · Remíza | 22 · Aris Soluň | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,63 | 13,5 | 2,51 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém | XX · Remíza | 22 · Aris Soluň | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 1,68 | 16,0 | 2,16 | 89,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém | XX · Remíza | 22 · Aris Soluň | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88 % | 1,70 | 12,0 | 2,15 | 88 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,30 | 3,22 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,34 | 3,00 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,37 | 2,85 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,41 | 2,70 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,46 | 2,53 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,51 | 2,39 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,57 | 2,26 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,63 | 2,15 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,70 | 2,04 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,76 | 1,95 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 167 (vč. prodloužení)
Více/méně 167 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 168 (vč. prodloužení)
Více/méně 168 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,93 | 1,78 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,02 | 1,71 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 170 (vč. prodloužení)
Více/méně 170 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 2,12 | 1,65 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,22 | 1,60 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 2,35 | 1,53 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 2,49 | 1,48 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,79 | 1,39 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 2,97 | 1,35 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 3,12 | 1,32 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 3,12 | 1,32 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 3,05 | 1,33 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 80,5 · 1. poločas
Více/méně 80,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 81,5 · 1. poločas
Více/méně 81,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 82,5 · 1. poločas
Více/méně 82,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 83,5 · 1. poločas
Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 1,83 | 1,83 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 1. poločas
Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 1,94 | 1,79 | 93,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 1. poločas
Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 2,10 | 1,62 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 1. poločas
Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 87,5 · 1. poločas
Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 2,37 | 1,50 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 88,5 · 1. poločas
Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 89,5 · 1. poločas
Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 78,5 · 2. poločas
Více/méně 78,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 79,5 · 2. poločas
Více/méně 79,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 80,5 · 2. poločas
Více/méně 80,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 81,5 · 2. poločas
Více/méně 81,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 82,5 · 2. poločas
Více/méně 82,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 83,5 · 2. poločas
Více/méně 83,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 84,5 · 2. poločas
Více/méně 84,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 85,5 · 2. poločas
Více/méně 85,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 86,5 · 2. poločas
Více/méně 86,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení)
Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −11,5 | 22 · Aris Soluň +11,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 3,70 | 1,25 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −10,5 | 22 · Aris Soluň +10,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 3,70 | 1,26 | 94 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −9,5 | 22 · Aris Soluň +9,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 3,00 | 1,34 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −8,5 | 22 · Aris Soluň +8,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,92 | 1,36 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −7,5 | 22 · Aris Soluň +7,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,67 | 1,43 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −6,5 | 22 · Aris Soluň +6,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −5,5 | 22 · Aris Soluň +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 2,17 | 1,62 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −4,5 | 22 · Aris Soluň +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,95 | 1,77 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −3,5 | 22 · Aris Soluň +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,84 | 1,87 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −3 | 22 · Aris Soluň +3 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −2,5 | 22 · Aris Soluň +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −1,5 | 22 · Aris Soluň +1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +1,5 | 22 · Aris Soluň −1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +2,5 | 22 · Aris Soluň −2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,44 | 2,62 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +3,5 | 22 · Aris Soluň −3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,39 | 2,80 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +4,5 | 22 · Aris Soluň −4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,39 | 2,82 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +5,5 | 22 · Aris Soluň −5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)
Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +6,5 | 22 · Aris Soluň −6,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −5,5 | 22 · Aris Soluň +5,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −4,5 | 22 · Aris Soluň +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −3,5 | 22 · Aris Soluň +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −2,5 | 22 · Aris Soluň +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −1,5 | 22 · Aris Soluň +1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas
Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −0,5 | 22 · Aris Soluň +0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,72 | 1,97 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas
Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +0,5 | 22 · Aris Soluň −0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,60 | 2,17 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas
Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +1,5 | 22 · Aris Soluň −1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas
Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +2,5 | 22 · Aris Soluň −2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −4,5 | 22 · Aris Soluň +4,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −3,5 | 22 · Aris Soluň +3,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −2,5 | 22 · Aris Soluň +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −1,5 | 22 · Aris Soluň +1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas
Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −0,5 | 22 · Aris Soluň +0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas
Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +0,5 | 22 · Aris Soluň −0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas
Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +1,5 | 22 · Aris Soluň −1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 · 2. poločas
Handicap (spread) +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +2,5 | 22 · Aris Soluň −2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −2,5 | 22 · Aris Soluň +2,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −1,5 | 22 · Aris Soluň +1,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) −0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém −0,5 | 22 · Aris Soluň +0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina
Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Hapoel Jeruzalém +0,5 | 22 · Aris Soluň −0,5 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- Hapoel Jeruzalém1,60 → 1,56−2,8 %
- Aris Soluň2,21 → 2,35+6,3 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Hapoel Jeruzalém, šance na výhru 60 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (10 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.