Robert Morris Colonials – Mercyhurst Lakers: kurzy
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials | 2 · Mercyhurst Lakers | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,45 | 2,60 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −4,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 49,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,85 | 1,88 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 34,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,12 | 4,40 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 35,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,14 | 4,10 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 36,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,15 | 3,95 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 37,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,20 | 3,50 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 38,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,23 | 3,25 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 39,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89 % | 1,24 | 3,15 | 89 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 40,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,27 | 3,00 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 41,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 % | 1,34 | 2,70 | 89,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 42,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,36 | 2,60 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 43,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,40 | 2,47 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 44,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,46 | 2,29 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 45,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,54 | 2,15 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 46,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 1,57 | 2,12 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 47,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 1,66 | 2,00 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 48,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 50,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,90 | 1,81 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 51,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 2,02 | 1,65 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 52,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 53,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,15 | 1,54 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 54,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 2,23 | 1,49 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 55,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 2,42 | 1,41 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 56,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 2,50 | 1,39 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 57,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 2,65 | 1,35 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 58,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 2,80 | 1,31 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 59,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 3,00 | 1,27 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 60,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 3,10 | 1,25 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 61,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,35 | 1,22 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 3,55 | 1,19 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 63,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 3,70 | 1,17 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 64,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,90 | 1,16 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 27,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 20,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 21,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −8,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −7,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,10 | 1,64 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −6,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −6 | 2 · Mercyhurst Lakers +6 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −5,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,87 | 1,84 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −3,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,74 | 1,95 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Robert Morris Colonials −2,5 | 2 · Mercyhurst Lakers +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- 1Robert Morris Colonials1,39 1,45+4,3 %
- 2Mercyhurst Lakers2,75 2,67−2,9 %