Montana State Bobcats – Weber State Wildcats: kurzy
Montana State Bobcats 38, Weber State Wildcats 33
Poločas 7–10Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats | 2 · Weber State Wildcats | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,04 | 9,00 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −25,5 | 2 · Weber State Wildcats +25,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,85 | 1,84 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 64,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,80 | 1,89 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 49,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,14 | 4,20 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 50,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,15 | 4,00 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 51,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 1,18 | 3,70 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 52,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,21 | 3,40 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 53,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,22 | 3,30 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 54,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,25 | 3,10 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 55,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,30 | 2,85 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 56,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,33 | 2,70 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 57,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,36 | 2,60 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 58,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,41 | 2,42 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 59,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 1,47 | 2,27 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 60,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 1,50 | 2,22 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 61,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,56 | 2,12 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 1,66 | 2,00 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 63,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 1,73 | 1,95 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 65,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 66,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 1,97 | 1,69 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 67,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 % | 1,91 | 1,74 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 2,22 | 1,50 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 70,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 71,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,15 | 1,54 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 72,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 2,55 | 1,37 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 73,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 2,70 | 1,33 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 74,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 2,80 | 1,31 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 75,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 3,00 | 1,27 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 76,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,20 | 1,24 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 77,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,35 | 1,22 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 78,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,50 | 1,20 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 79,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 3,80 | 1,17 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 80,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 4,20 | 1,16 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 81,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 3,75 | 1,20 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 82,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 4,00 | 1,18 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 44,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 45,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 19,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 20,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −28,5 | 2 · Weber State Wildcats +28,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −27,5 | 2 · Weber State Wildcats +27,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,00 | 1,68 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −26,5 | 2 · Weber State Wildcats +26,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −25 | 2 · Weber State Wildcats +25 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,7 % | 1,95 | 1,88 | 95,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −24,5 | 2 · Weber State Wildcats +24,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 1,77 | 1,90 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −23,5 | 2 · Weber State Wildcats +23,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 1,66 | 2,00 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Montana State Bobcats −22,5 | 2 · Weber State Wildcats +22,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- 1Montana State Bobcats1,03 1,04+1 %
- 2Weber State Wildcats10,0 9,10−9 %