Přejít na obsah

Holy Cross Crusaders – Richmond Spiders: kurzy

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders2 · Richmond SpidersVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,081,6893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders +2,52 · Richmond Spiders −2,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,871,8392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 42,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,871,8593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross CrusadersX · Remíza2 · Richmond SpidersVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %2,2015,01,7591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross CrusadersX · Remíza2 · Richmond SpidersVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %2,406,801,9392,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 38,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 38,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 39,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 39,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,592,1090,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 40,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,662,0291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 41,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,821,8792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,951,7391,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %2,051,6290,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %2,171,5389,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %2,221,5089,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 19,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,751,9592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 20,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 21,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 22,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders +1,52 · Richmond Spiders −1,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders +3,52 · Richmond Spiders −3,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,622,1592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders +4,52 · Richmond Spiders −4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,542,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Holy Cross Crusaders +5,52 · Richmond Spiders −5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,502,3791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1Holy Cross Crusaders2,15 2,10kurz klesá−2,3 %
  • 2Richmond Spiders1,61 1,69kurz roste+5,3 %