Delaware State Hornets – North Carolina Central Eagles: kurzy
Delaware State Hornets 12, North Carolina Central Eagles 31
Poločas 6–7Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets | 2 · North Carolina Central Eagles | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,43 | 2,65 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −5 | 2 · North Carolina Central Eagles +5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,7 % | 1,93 | 1,90 | 95,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 52,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 37,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 1,13 | 4,30 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 38,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,15 | 3,95 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 39,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,16 | 3,80 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 40,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,19 | 3,60 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 41,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 1,24 | 3,20 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 42,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,25 | 3,10 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 43,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,28 | 2,95 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 44,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,33 | 2,70 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 45,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,39 | 2,50 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 46,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 1,40 | 2,45 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 47,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 1,46 | 2,30 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 48,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 % | 1,52 | 2,17 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 49,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 1,58 | 2,10 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 50,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 1,63 | 2,05 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 51,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 53,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,87 | 1,84 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 54,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 % | 1,93 | 1,74 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 55,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 56,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,5 % | 2,12 | 1,55 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 57,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 2,17 | 1,53 | 89,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 58,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 2,22 | 1,50 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 59,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,50 | 1,38 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 60,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 2,60 | 1,36 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 61,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 2,75 | 1,32 | 89,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 % | 2,95 | 1,28 | 89,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 63,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 % | 3,10 | 1,26 | 89,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 64,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,20 | 1,24 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 65,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 % | 3,50 | 1,20 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 66,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 3,70 | 1,18 | 89,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 67,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 % | 3,85 | 1,16 | 89,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 68,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 % | 4,10 | 1,17 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 69,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 4,20 | 1,16 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 70,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 3,90 | 1,19 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 28,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 29,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 30,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 23,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 24,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −7,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −6,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,95 | 1,74 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −5,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,88 | 1,83 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −4,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,82 | 1,88 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −3,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Delaware State Hornets −2,5 | 2 · North Carolina Central Eagles +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- 1Delaware State Hornets1,43 1,44+0,7 %
- 2North Carolina Central Eagles2,67 2,65−0,7 %