Projekt Warsaw – Warta Zawiercie: odds
Projekt Warsaw 1, Warta Zawiercie 3
Set 1 25–18Set 2 22–25Set 3 17–25Set 4 21–25Vinnare
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 2,17 | 1,65 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,1 % | 1,57 | 2,35 | 94,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,87 | 1,83 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 2
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 3
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,60 | 2,17 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,74 | 2,00 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 185,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,97 | 1,76 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 186,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,97 | 1,75 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 187,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,07 | 1,67 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 188,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 189,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 91,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 92,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 93,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 94,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 95,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 93,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 94,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 95,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +3,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,82 | 1,87 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +4,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,69 | 2,01 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +5,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,64 | 2,07 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +6,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,54 | 2,25 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +7,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,49 | 2,35 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +8,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,55 | 2,35 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +9,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 7,00 | 1,07 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 3,50 | 1,28 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 2,5
| Speltyp | 1 · Projekt Warsaw | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,16 | 4,75 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 1,37 | 3,00 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1Projekt Warsaw1,80 2,17+20,6 %
- 2Warta Zawiercie1,92 1,65−14,1 %