Prejsť na obsah

Projekt Varšava – Warta Zawiercie: kurzy

PlusLiga

Víťaz

Víťaz: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %2,171,6593,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety 1,5

Handicap na sety 1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,572,3594,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 184,5

Viac/menej 184,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,871,8392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Počet setov viac/menej 4,5

Počet setov viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %2,601,4793,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. set

Víťaz · 1. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,051,7293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 2. set

Víťaz · 2. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,051,7293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 3. set

Víťaz · 3. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,051,7293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 179,5

Viac/menej 179,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,602,1792,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 180,5

Viac/menej 180,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,622,1592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 181,5

Viac/menej 181,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,712,0292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 182,5

Viac/menej 182,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,742,0093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 183,5

Viac/menej 183,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,831,8892,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 185,5

Viac/menej 185,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,971,7693 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 186,5

Viac/menej 186,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,971,7592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 187,5

Viac/menej 187,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,071,6792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 188,5

Viac/menej 188,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,071,6692,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 189,5

Viac/menej 189,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,101,6592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5

Viac/menej – domáci 91,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5

Viac/menej – domáci 92,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 93,5

Viac/menej – domáci 93,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 94,5

Viac/menej – domáci 94,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 95,5

Viac/menej – domáci 95,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 93,5

Viac/menej – hostia 93,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 94,5

Viac/menej – hostia 94,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 95,5

Viac/menej – hostia 95,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −4,5

Ázijský handicap −4,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,301,5592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −3,5

Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,301,5592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,5

Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,821,8792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +4,5

Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,692,0192 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +5,5

Ázijský handicap +5,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,642,0791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +6,5

Ázijský handicap +6,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,542,2591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +7,5

Ázijský handicap +7,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,492,3591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +8,5

Ázijský handicap +8,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,552,3593,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +9,5

Ázijský handicap +9,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,472,5092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety −2,5

Handicap na sety −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %7,001,0792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety −1,5

Handicap na sety −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %3,501,2893,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety 2,5

Handicap na sety 2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Projekt Varšava2 · Warta ZawiercieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,164,7593,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Počet setov viac/menej 3,5

Počet setov viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,3 %1,373,0094,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.

  • 1Projekt Varšava1,80 2,17kurz rastie+20,6 %
  • 2Warta Zawiercie1,92 1,65kurz klesá−14,1 %