Lovci Lovosice – Skkp Hanball Brno: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | X · Oavgjort | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,31 | 9,90 | 4,00 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,86 | 1,81 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,15 | 1,05 | 2,45 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | X · Oavgjort | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,45 | 8,75 | 3,40 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,25 | 1,02 | 2,45 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,21 | 3,76 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,37 | 2,90 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,71 | 1,90 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,75 | 1,91 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,94 | 1,75 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 62,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 64,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,59 | 2,17 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,84 | 1,87 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 30,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 31,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 15,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −5,5
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 2,60 | 1,45 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,92 | 1,79 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1Lovci Lovosice1,32 1,31−0,8 %
- XOavgjort8,00 9,90+23,8 %
- 2Skkp Hanball Brno3,90 4,00+2,6 %