Cote Lovci Lovosice – Skkp Hanball Brno
Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | X · Egal | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 89,7 % | 1,31 | 9,90 | 4,00 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 58,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −3,5
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,86 | 1,81 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,7 % | 1,15 | 1,05 | 2,45 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | X · Egal | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,45 | 8,75 | 3,40 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă · Prima repriză
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,4 % | 1,25 | 1,02 | 2,45 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,21 | 3,76 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,37 | 2,90 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 90 % | 1,71 | 1,90 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,75 | 1,91 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 60,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,94 | 1,75 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 62,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 64,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 28,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,59 | 2,17 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 29,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,7 % | 1,84 | 1,87 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 30,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 31,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 15,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 27,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 28,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 13,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −5,5
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 2,60 | 1,45 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −4,5
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,92 | 1,79 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −2,5
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Lovci Lovosice | 2 · Skkp Hanball Brno | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 10 case de pariuri.
- 1Lovci Lovosice1,32 1,31−0,8 %
- XEgal8,00 9,90+23,8 %
- 2Skkp Hanball Brno3,90 4,00+2,6 %