Nitra Blue Wings – Košice Wolves: odds
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings | 2 · Košice Wolves | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,17 | 4,15 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −8,5 | 2 · Košice Wolves +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,86 | 1,86 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 164,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,82 | 1,83 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings | X · Oavgjort | 2 · Košice Wolves | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,21 | 17,1 | 4,55 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings | X · Oavgjort | 2 · Košice Wolves | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,37 | 22,0 | 3,00 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 159,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,52 | 2,37 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 160,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 161,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,64 | 2,13 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 162,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,70 | 2,03 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 163,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,78 | 1,88 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 165,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,87 | 1,78 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,15 | 1,63 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,26 | 1,57 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,38 | 1,51 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,7 % | 1,80 | 1,75 | 88,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 89,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 75,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 76,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 77,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,7 % | 1,80 | 1,75 | 88,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 78,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 79,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −15,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −15,5 | 2 · Košice Wolves +15,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,94 | 1,77 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −14,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −14,5 | 2 · Košice Wolves +14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,11 | 1,62 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −13,5 | 2 · Košice Wolves +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −12,5 | 2 · Košice Wolves +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,87 | 1,79 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −11,5 | 2 · Košice Wolves +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,83 | 1,82 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −10,5 | 2 · Košice Wolves +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,85 | 1,77 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −9,5 | 2 · Košice Wolves +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,83 | 1,84 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −7,5 | 2 · Košice Wolves +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,89 | 1,77 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −6,5 | 2 · Košice Wolves +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,78 | 1,87 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −5,5 | 2 · Košice Wolves +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,74 | 1,88 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −4,5 | 2 · Košice Wolves +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −7,5 | 2 · Košice Wolves +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −6,5 | 2 · Košice Wolves +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −5,5 | 2 · Košice Wolves +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −4,5 | 2 · Košice Wolves +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,76 | 1,90 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −3,5 | 2 · Košice Wolves +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,88 | 1,77 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · Nitra Blue Wings −2,5 | 2 · Košice Wolves +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1Nitra Blue Wings1,07 1,17+9,8 %
- 2Košice Wolves5,60 4,15−25,9 %