Kvote Nitra Blue Wings – Košice Wolves
Nitra Blue Wings 84, Košice Wolves 92
1. četv. 17–262. četv. 17–253. četv. 28–224. četv. 22–19Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings | 2 · Košice Wolves | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,17 | 4,15 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −8,5 | 2 · Košice Wolves +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 93% | 1,86 | 1,86 | 93% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 164,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,82 | 1,83 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings | X · Nerešeno | 2 · Košice Wolves | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 90,8% | 1,21 | 17,1 | 4,55 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings | X · Nerešeno | 2 · Košice Wolves | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,2% | 1,37 | 22,0 | 3,00 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 159,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,52 | 2,37 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 160,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,57 | 2,25 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 161,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,7% | 1,64 | 2,13 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 162,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,70 | 2,03 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 163,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,78 | 1,88 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 165,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,87 | 1,78 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 166,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92% | 2,02 | 1,69 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,7% | 2,15 | 1,63 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,6% | 2,26 | 1,57 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,4% | 2,38 | 1,51 | 92,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,7% | 1,80 | 1,75 | 88,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 88,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 75,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 76,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 77,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,7% | 1,80 | 1,75 | 88,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 78,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 79,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −15,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −15,5 | 2 · Košice Wolves +15,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,94 | 1,77 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −14,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −14,5 | 2 · Košice Wolves +14,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,6% | 2,11 | 1,62 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −13,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −13,5 | 2 · Košice Wolves +13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,8% | 1,97 | 1,72 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −12,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −12,5 | 2 · Košice Wolves +12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,87 | 1,79 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −11,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −11,5 | 2 · Košice Wolves +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,83 | 1,82 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −10,5 | 2 · Košice Wolves +10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,5% | 1,85 | 1,77 | 90,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −9,5 | 2 · Košice Wolves +9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,83 | 1,84 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −7,5 | 2 · Košice Wolves +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,5% | 1,89 | 1,77 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −6,5 | 2 · Košice Wolves +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,78 | 1,87 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −5,5 | 2 · Košice Wolves +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,5% | 1,74 | 1,88 | 90,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −4,5 | 2 · Košice Wolves +4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −7,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −7,5 | 2 · Košice Wolves +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −6,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −6,5 | 2 · Košice Wolves +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −5,5 | 2 · Košice Wolves +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −4,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −4,5 | 2 · Košice Wolves +4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,76 | 1,90 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −3,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −3,5 | 2 · Košice Wolves +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,88 | 1,77 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · Nitra Blue Wings −2,5 | 2 · Košice Wolves +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 10 kladionica.
- 1Nitra Blue Wings1,07 1,17+9,8%
- 2Košice Wolves5,60 4,15−25,9%