Pređi na sadržaj

Lisandro Martínez

Štoper · Br. 6

Godine
28
Visina
175 cm
Jača noga
Leva
Tržišna vrednost
45 mil. €

Statistika po sezonama

Lisandro Martínez: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premijer ligaManchester United64950010100
UEFA Champions LeagueManchester United21801000000
2025/26
Premijer ligaManchester United181.2310015001
FA CupManchester United1790000000
2024/25
Premijer ligaManchester United201.7542100700
UEFA Europa LeagueManchester United85940101100
EFL CupManchester United21520000000
Community ShieldManchester United1900000000
FA CupManchester United11200000100
2023/24
Premijer ligaManchester United116480113300
FA CupManchester United21620000000
UEFA Champions LeagueManchester United1900000100
2022/23
Premijer ligaManchester United272.1171003600
UEFA Europa LeagueManchester United107950001300
EFL CupManchester United53630001100
FA CupManchester United31360002000
2021/22
EredivisieAjax Amsterdam241.9121301400
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam87200100100
KNVB BekerAjax Amsterdam42810000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1860000000
2020/21
EredivisieAjax Amsterdam261.7483109400
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam65400000200
KNVB BekerAjax Amsterdam53640001000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam52980002000
2019/20
EredivisieAjax Amsterdam242.0322100300
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam65380000200
KNVB BekerAjax Amsterdam43600000100
UEFA Champions League QualifyingAjax Amsterdam43600000200
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam21800000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1590000000
2019
Copa SudamericanaDefensa y Justicia21350001100
Copa Superliga (-19/20)Defensa y Justicia21800000000
2018/19
Professional Football League (- 23/24)Defensa y Justicia252.2012400200
2018
Copa SudamericanaDefensa y Justicia75850200100
Copa ArgentinaDefensa y Justicia1900000000
2017/18
Professional Football League (- 23/24)Defensa y Justicia211.8571000410
2016/17
Torneo ProyecciónCA Newell's Old Boys II211.8451001000
Professional Football League (- 23/24)CA Newell's Old Boys1900000000
Ukupno u karijeri31825.46714153315311
Prikaži sve sezone (13)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Lisandro Martínez: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
U gostima: Leeds United · Premijer liga1:1NerešenoStart455,900100,0317

Karijera i transferi

  1. Ajax→Manchester United

    TransferObeštećenje 57,4 mil. € · Tržišna vrednost 32 mil. € · Sezona 2022/23

  2. Defensa→Ajax

    TransferObeštećenje 7 mil. € · Tržišna vrednost 6 mil. € · Sezona 2019/20

  3. Newell's II→Defensa

    TransferObeštećenje 725 hilj. € · Tržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2018/19

  4. Defensa→Newell's II

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2017/18

  5. Newell's II→Defensa

    PozajmicaSezona 2017/18

  6. Newell's U20→Newell's II

    TransferSezona 2015/16