Przejdź do treści

Lisandro Martínez

Środkowy obrońca · Nr 6

Wiek
28
Wzrost
175 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
45 mln €

Statystyki w sezonach

Lisandro Martínez: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueManchester United64950010100
UEFA Champions LeagueManchester United21801000000
2025/26
Premier LeagueManchester United1812310015001
FA CupManchester United1790000000
2024/25
Premier LeagueManchester United2017542100700
UEFA Europa LeagueManchester United85940101100
EFL CupManchester United21520000000
Community ShieldManchester United1900000000
FA CupManchester United11200000100
2023/24
Premier LeagueManchester United116480113300
FA CupManchester United21620000000
UEFA Champions LeagueManchester United1900000100
2022/23
Premier LeagueManchester United2721171003600
UEFA Europa LeagueManchester United107950001300
EFL CupManchester United53630001100
FA CupManchester United31360002000
2021/22
EredivisieAjax Amsterdam2419121301400
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam87200100100
KNVB BekerAjax Amsterdam42810000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1860000000
2020/21
EredivisieAjax Amsterdam2617483109400
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam65400000200
KNVB BekerAjax Amsterdam53640001000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam52980002000
2019/20
EredivisieAjax Amsterdam2420322100300
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam65380000200
KNVB BekerAjax Amsterdam43600000100
UEFA Champions League QualifyingAjax Amsterdam43600000200
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam21800000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1590000000
2019
Copa SudamericanaDefensa y Justicia21350001100
Copa Superliga (-19/20)Defensa y Justicia21800000000
2018/19
Professional Football League (- 23/24)Defensa y Justicia2522012400200
2018
Copa SudamericanaDefensa y Justicia75850200100
Copa ArgentinaDefensa y Justicia1900000000
2017/18
Professional Football League (- 23/24)Defensa y Justicia2118571000410
2016/17
Torneo ProyecciónCA Newell's Old Boys II2118451001000
Professional Football League (- 23/24)CA Newell's Old Boys1900000000
Łącznie w karierze31825 46714153315311
Pokaż wszystkie sezony (13)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Lisandro Martínez: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Leeds United · Premier League1:1RemisPodst.455,900100,0317

Kariera i transfery

  1. Ajax→Manchester United

    TransferKwota transferu 57,4 mln € · Wartość rynkowa 32 mln € · Sezon 2022/23

  2. Defensa→Ajax

    TransferKwota transferu 7 mln € · Wartość rynkowa 6 mln € · Sezon 2019/20

  3. Newell's II→Defensa

    TransferKwota transferu 725 tys. € · Wartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2018/19

  4. Defensa→Newell's II

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2017/18

  5. Newell's II→Defensa

    WypożyczenieSezon 2017/18

  6. Newell's U20→Newell's II

    TransferSezon 2015/16