Pređi na sadržaj

Kai Havertz

Centarfor · Br. 29

Godine
27
Visina
193 cm
Jača noga
Leva
Tržišna vrednost
55 mil. €

Statistika po sezonama

Kai Havertz: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaArsenal FC7567200010
UEFA Champions LeagueArsenal FC242010210
Community ShieldArsenal FC175100000
2025/26
Premijer ligaArsenal FC12583230510
UEFA Champions LeagueArsenal FC6226411410
EFL CupArsenal FC395100200
FA CupArsenal FC3162010100
2024/25
Premijer ligaArsenal FC231.875930250
UEFA Champions LeagueArsenal FC8561420200
EFL CupArsenal FC4253200210
FA CupArsenal FC1120000010
2023/24
Premijer ligaArsenal FC372.64013817110
UEFA Champions LeagueArsenal FC10832100120
EFL CupArsenal FC2180000000
Community ShieldArsenal FC187000010
FA CupArsenal FC188000000
2022/23
Premijer ligaChelsea FC352.579711550
UEFA Champions LeagueChelsea FC10617201300
EFL CupChelsea FC115000100
FA CupChelsea FC145000000
2021/22
Premijer ligaChelsea FC291.811840730
UEFA Champions LeagueChelsea FC9672300310
EFL CupChelsea FC3255200010
FA CupChelsea FC3178010220
FIFA Club World CupChelsea FC2210101010
UEFA Super CupChelsea FC1120010000
2020/21
Premijer ligaChelsea FC271.520460920
UEFA Champions LeagueChelsea FC12787120310
FA CupChelsea FC5147110400
EFL CupChelsea FC166300000
2019/20
BundesligaBayer 04 Leverkusen302.4631261130
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen5450211000
UEFA Champions LeagueBayer 04 Leverkusen5434000000
UEFA Europa LeagueBayer 04 Leverkusen5450422000
2018/19
BundesligaBayer 04 Leverkusen342.9031743120
UEFA Europa LeagueBayer 04 Leverkusen6423330100
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen2180000000
2017/18
BundesligaBayer 04 Leverkusen302.140390830
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen5330100110
2016/17
BundesligaBayer 04 Leverkusen241.450460920
A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U199753200000
UEFA Champions LeagueBayer 04 Leverkusen380000200
UEFA Youth LeagueBayer 04 Leverkusen UEFA U193270010020
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen119000100
2015/16
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U17262.0901812020
German Under-17 ChampionshipBayer 04 Leverkusen U173240100000
2014/15
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U17231.676720210
2013/14
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U17115000100
Ukupno u karijeri47533.774145701492570
Prikaži sve sezone (14)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Kai Havertz: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
U gostima: Nottingham Forest · Premijer liga0:1PobedaStart666,300200,2815

Karijera i transferi

  1. Chelsea FC→Arsenal FC

    TransferObeštećenje 75 mil. € · Tržišna vrednost 55 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Leverkusen→Chelsea FC

    TransferObeštećenje 100 mil. € · Tržišna vrednost 81 mil. € · Sezona 2020/21

  3. Leverkusen U17→Leverkusen

    TransferTržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2016/17

  4. Leverkusen Yth.→Leverkusen U17

    TransferSezona 2014/15

  5. Aachen Yth.→Leverkusen Yth.

    TransferSezona 2010/11

  6. Mariadorf Yth.→Aachen Yth.

    TransferSezona 2009/10