Przejdź do treści

Kai Havertz

Środkowy napastnik · Nr 29

Wiek
27
Wzrost
193 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
55 mln €

Statystyki w sezonach

Kai Havertz: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueArsenal FC7567200010
UEFA Champions LeagueArsenal FC242010210
Community ShieldArsenal FC175100000
2025/26
Premier LeagueArsenal FC12583230510
UEFA Champions LeagueArsenal FC6226411410
EFL CupArsenal FC395100200
FA CupArsenal FC3162010100
2024/25
Premier LeagueArsenal FC231875930250
UEFA Champions LeagueArsenal FC8561420200
EFL CupArsenal FC4253200210
FA CupArsenal FC1120000010
2023/24
Premier LeagueArsenal FC37264013817110
UEFA Champions LeagueArsenal FC10832100120
EFL CupArsenal FC2180000000
Community ShieldArsenal FC187000010
FA CupArsenal FC188000000
2022/23
Premier LeagueChelsea FC352579711550
UEFA Champions LeagueChelsea FC10617201300
EFL CupChelsea FC115000100
FA CupChelsea FC145000000
2021/22
Premier LeagueChelsea FC291811840730
UEFA Champions LeagueChelsea FC9672300310
EFL CupChelsea FC3255200010
FA CupChelsea FC3178010220
FIFA Club World CupChelsea FC2210101010
UEFA Super CupChelsea FC1120010000
2020/21
Premier LeagueChelsea FC271520460920
UEFA Champions LeagueChelsea FC12787120310
FA CupChelsea FC5147110400
EFL CupChelsea FC166300000
2019/20
BundesligaBayer 04 Leverkusen3024631261130
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen5450211000
UEFA Champions LeagueBayer 04 Leverkusen5434000000
UEFA Europa LeagueBayer 04 Leverkusen5450422000
2018/19
BundesligaBayer 04 Leverkusen3429031743120
UEFA Europa LeagueBayer 04 Leverkusen6423330100
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen2180000000
2017/18
BundesligaBayer 04 Leverkusen302140390830
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen5330100110
2016/17
BundesligaBayer 04 Leverkusen241450460920
A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U199753200000
UEFA Champions LeagueBayer 04 Leverkusen380000200
UEFA Youth LeagueBayer 04 Leverkusen UEFA U193270010020
DFB-PokalBayer 04 Leverkusen119000100
2015/16
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U172620901812020
German Under-17 ChampionshipBayer 04 Leverkusen U173240100000
2014/15
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U17231676720210
2013/14
B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Bayer 04 Leverkusen U17115000100
Łącznie w karierze47533 774145701492570
Pokaż wszystkie sezony (14)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Kai Havertz: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Nottingham Forest · Premier League0:1ZwycięstwoPodst.666,300200,2815

Kariera i transfery

  1. Chelsea FC→Arsenal FC

    TransferKwota transferu 75 mln € · Wartość rynkowa 55 mln € · Sezon 2023/24

  2. Leverkusen→Chelsea FC

    TransferKwota transferu 100 mln € · Wartość rynkowa 81 mln € · Sezon 2020/21

  3. Leverkusen U17→Leverkusen

    TransferWartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2016/17

  4. Leverkusen Yth.→Leverkusen U17

    TransferSezon 2014/15

  5. Aachen Yth.→Leverkusen Yth.

    TransferSezon 2010/11

  6. Mariadorf Yth.→Aachen Yth.

    TransferSezon 2009/10