Pređi na sadržaj

Frank Onyeka

Centralni vezni · Br. 16

Godine
28
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
8 mil. €

Statistika po sezonama

Frank Onyeka: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premijer ligaCoventry City63580002000
EFL CupCoventry City1170001100
2025/26
ChampionshipCoventry City141.0251101400
Premijer ligaBrentford FC6880106000
EFL CupBrentford FC32440100000
2024/25
BundesligaFC Augsburg312.5970101800
DFB-PokalFC Augsburg32090100000
Premijer ligaBrentford FC2230002000
EFL CupBrentford FC1890000000
2023/24
Premijer ligaBrentford FC261.15312015800
EFL CupBrentford FC21410000000
2022/23
Premijer ligaBrentford FC2184302013000
EFL CupBrentford FC21280000100
2021/22
Premijer ligaBrentford FC201.0510008400
EFL CupBrentford FC41500003000
2020/21
SuperligaFC Midtjylland171.4081101400
Superliga Championship roundFC Midtjylland107762110100
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland65100000200
Betano PokalenFC Midtjylland42680001200
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland43601100200
2019/20
SuperligaFC Midtjylland241.9402001900
Superliga Championship roundFC Midtjylland86621101210
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland21801000000
Betano PokalenFC Midtjylland1320001000
2018/19
SuperligaFC Midtjylland146192108400
Superliga Championship roundFC Midtjylland74932001000
Betano PokalenFC Midtjylland32210001000
Future CupFC Midtjylland Reserves31650000000
Reserveligaen SpringFC Midtjylland Reserves31832001000
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland32070000100
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland2930001000
2017/18
Superliga Championship roundFC Midtjylland94652104000
SuperligaFC Midtjylland63772001110
Betano PokalenFC Midtjylland31641102100
Future CupFC Midtjylland Reserves32250000000
U19 Boys LeagueFC Midtjylland U192900000000
2016/17
U19 Boys LeagueFC Midtjylland U19128072004300
UEFA Youth LeagueFC Midtjylland UEFA U1943150000000
2015/16
UEFA Youth LeagueFC Midtjylland UEFA U19110001000
Ukupno u karijeri29318.67723161815820
Prikaži sve sezone (12)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Frank Onyeka: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
U gostima: Tottenham Hotspur · Premijer liga3:1PorazRez.306,10000–12
Kod kuće: Newcastle United · Premijer liga4:1PobedaRez.126,800100,032

Karijera i transferi

  1. Brentford FC→Coventry City

    TransferObeštećenje 7 mil. € · Tržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Coventry City→Brentford FC

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2025/26

  3. Brentford FC→Coventry City

    PozajmicaTržišna vrednost 7 mil. € · Sezona 2025/26

  4. Augsburg→Brentford FC

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 7 mil. € · Sezona 2024/25

  5. Brentford FC→Augsburg

    PozajmicaTržišna vrednost 9 mil. € · Sezona 2024/25

  6. Midtjylland→Brentford FC

    TransferObeštećenje 10 mil. € · Tržišna vrednost 6 mil. € · Sezona 2021/22

  7. Midtjylland U19→Midtjylland

    TransferSezona 2017/18

  8. FC Ebedei→Midtjylland U19

    TransferSezona 2015/16

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera