Prejsť na obsah

Frank Onyeka

Centrálny stredopoliar · Č. 16

Vek
28
Výška
183 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
8 mil. €

Štatistiky po sezónach

Frank Onyeka: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAVGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Premier LeagueCoventry City63580002000
EFL CupCoventry City1170001100
2025/26
ChampionshipCoventry City141 0251101400
Premier LeagueBrentford FC6880106000
EFL CupBrentford FC32440100000
2024/25
BundesligaFC Augsburg312 5970101800
DFB-PokalFC Augsburg32090100000
Premier LeagueBrentford FC2230002000
EFL CupBrentford FC1890000000
2023/24
Premier LeagueBrentford FC261 15312015800
EFL CupBrentford FC21410000000
2022/23
Premier LeagueBrentford FC2184302013000
EFL CupBrentford FC21280000100
2021/22
Premier LeagueBrentford FC201 0510008400
EFL CupBrentford FC41500003000
2020/21
SuperligaFC Midtjylland171 4081101400
Superliga Championship roundFC Midtjylland107762110100
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland65100000200
Betano PokalenFC Midtjylland42680001200
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland43601100200
2019/20
SuperligaFC Midtjylland241 9402001900
Superliga Championship roundFC Midtjylland86621101210
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland21801000000
Betano PokalenFC Midtjylland1320001000
2018/19
SuperligaFC Midtjylland146192108400
Superliga Championship roundFC Midtjylland74932001000
Betano PokalenFC Midtjylland32210001000
Future CupFC Midtjylland Reserves31650000000
Reserveligaen SpringFC Midtjylland Reserves31832001000
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland32070000100
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland2930001000
2017/18
Superliga Championship roundFC Midtjylland94652104000
SuperligaFC Midtjylland63772001110
Betano PokalenFC Midtjylland31641102100
Future CupFC Midtjylland Reserves32250000000
U19 Boys LeagueFC Midtjylland U192900000000
2016/17
U19 Boys LeagueFC Midtjylland U19128072004300
UEFA Youth LeagueFC Midtjylland UEFA U1943150000000
2015/16
UEFA Youth LeagueFC Midtjylland UEFA U19110001000
Spolu za kariéru29318 67723161815820
Zobraziť všetky sezóny (12)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Frank Onyeka: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.xGPrihr.
Vonku: Tottenham Hotspur · Premier League3:1PrehraNáhr.306,10000–12
Doma: Newcastle United · Premier League4:1VýhraNáhr.126,800100,032

Kariéra a prestupy

  1. Brentford FC→Coventry City

    PrestupPrestupová suma 7 mil. € · Trhová hodnota 8 mil. € · Sezóna 2026/27

  2. Coventry City→Brentford FC

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 8 mil. € · Sezóna 2025/26

  3. Brentford FC→Coventry City

    HosťovanieTrhová hodnota 7 mil. € · Sezóna 2025/26

  4. Augsburg→Brentford FC

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 7 mil. € · Sezóna 2024/25

  5. Brentford FC→Augsburg

    HosťovanieTrhová hodnota 9 mil. € · Sezóna 2024/25

  6. Midtjylland→Brentford FC

    PrestupPrestupová suma 10 mil. € · Trhová hodnota 6 mil. € · Sezóna 2021/22

  7. Midtjylland U19→Midtjylland

    PrestupSezóna 2017/18

  8. FC Ebedei→Midtjylland U19

    PrestupSezóna 2015/16

Zobraziť všetky prestupy (8)Zobraziť menej prestupov